Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40

(1 opinia klienta)

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

6 449,00  ( 5 243,09  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis


Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP 40 jest wiązarką nowej generacji. Wraz z bliźniaczym narzędziem Ultra Grip 25, stanowi najbardziej ekonomiczne obecnie rozwiązanie dla tego typu urządzeń na rynku. Te dwa urządzenia różni grubość wiązanych elementów. Nos i uchwyt narzędzi został zoptymalizowany, opracowany na nowo, co zapewnia dostęp do miejsc, w których wykonane mają być wiązania. Moc zwiększona została dzięki zespolonej przekładni planetarnej.

Wiązarki – trwałe, niezawodne i szybkie połączenia

Wiązarka Ultra Grip 40 wiąże elementy, których grubość mieści się w zakresie od 12 do 40 mm. Prędkość, z jaką wykonywane jest wiązanie wynosi 0,7 sekundy! Zużycie jednej rolki drutu równa się wykonaniu minimum 120, a maksimum 160 wiązań.

Oferowane urządzenie jest trwałe i niezawodne, a do tego proste w obsłudze. Wiązarka wyposażona jest w wydajną baterię Li-ion 18V 4Ah, gwarantującą długi czas pracy. Na naładowanej baterii można wykonać nawet do 5000 wiązań przy stosowaniu potrójnego wiązania.

W zestawie prócz wiązarki, znajdują się 2 baterie Li-ion 18V 4Ah , ładowarka, a także dwie rolki drutu Tjep Ultra Grip (galwanizowanego) – wszystko to umieszczone jest w solidnej plastikowej walizce.

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP

Informacje dodatkowe

Wymiary:

297 x 109 x 300 mm

Waga:

2.6 kg

Grubość wiązanych prętów:

12 - 40 mm

Długość:

100 m

1 opinia dla Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40

  1. eurobeton

    Korzystamy z wiązarki już trzy miesiące, jesteśmy bardzo zadowoleni .

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram