Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40

(1 opinia klienta)

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 to doskonały wybór do wszelkich prac zbrojeniowych. Ten model wiązarki ultra grip został wyposażony w nowy, zoptymalizowany nos i uchwyt. Dzięki temu rozwiązaniu Tjep Ultra Grip 40 pozwala na pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Wiązarka do zbrojeń tjep jest niezwykle prosta w obsłudze, jak również regulacji ustawień. Praca z nią to tylko przyjemność! To elektronarzędzie pozwala na wiązanie elementów o grubości 12 - 40 mm, co pozwala na wykonanie od 120 do nawet 160 wiązań na jednej rolce drutu. Wiązarka tjep ultra grip 40 jest niezwykle szybka! Jedno wiązanie wykonuje w zaledwie 0,7 sekundy. Wyposażona została w pojemny akumulator pozwalający wykonać do 5000 wiązań na jednym, pełnym naładowaniu. Kupując wiązarkę tjep ultra grip 40 otrzymujesz w zestawie, oprócz samego narzędzia, dwa dodatkowe akumulatory, ładowarkę, oraz dwie rolki drutu Tjep Ultra Grip. Całość zapakowana w wygodną walizkę. Wybierając wiązarkę do zbrojeń marki Tjep stawiasz na profesjonalny sprzęt, który posłuży ci przez długie lata.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

4 999,00 

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis


Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP 40 jest wiązarką nowej generacji. Wraz z bliźniaczym narzędziem Ultra Grip 25, stanowi najbardziej ekonomiczne obecnie rozwiązanie dla tego typu urządzeń na rynku. Te dwa urządzenia różni grubość wiązanych elementów. Nos i uchwyt narzędzi został zoptymalizowany, opracowany na nowo, co zapewnia dostęp do miejsc, w których wykonane mają być wiązania. Moc zwiększona została dzięki zespolonej przekładni planetarnej.

Wiązarki – trwałe, niezawodne i szybkie połączenia

Wiązarka Ultra Grip 40 wiąże elementy, których grubość mieści się w zakresie od 12 do 40 mm. Prędkość, z jaką wykonywane jest wiązanie wynosi 0,7 sekundy! Zużycie jednej rolki drutu równa się wykonaniu minimum 120, a maksimum 160 wiązań.

Oferowane urządzenie jest trwałe i niezawodne, a do tego proste w obsłudze. Wiązarka wyposażona jest w wydajną baterię Li-ion 18V 4Ah, gwarantującą długi czas pracy. Na naładowanej baterii można wykonać nawet do 5000 wiązań przy stosowaniu potrójnego wiązania.

W zestawie prócz wiązarki, znajdują się 2 baterie Li-ion 18V 4Ah , ładowarka, a także dwie rolki drutu Tjep Ultra Grip (galwanizowanego) – wszystko to umieszczone jest w solidnej plastikowej walizce.

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP

Informacje dodatkowe

Wymiary:

297 x 109 x 300 mm

Waga:

2.6 kg

Grubość wiązanych prętów:

12 - 40 mm

Długość:

100 m

Zestaw:

Pełny zestaw, Bez baterii i ładowarki

1 opinia dla Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40

  1. eurobeton

    Korzystamy z wiązarki już trzy miesiące, jesteśmy bardzo zadowoleni .

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram