Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25

clockclock

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.

zestaw: Pełny zestaw
6 079,00 zł brutto
4 942,28 zł netto

Najniższa cena produktu 6 079,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP 25 to rewelacyjny nowy model akumulatorowych wiązarek do drutów zbrojeniowych duńskiej firmy TJEP, która posiada punkty produkcyjne również w Japonii.

Nowe modele wiązarek Tjep to nowe oblicze wydajności

Wiązarki marki Tjep, zarówno model Ultra Grip 25 jak i Ultra Grip 40, zaliczają się do trzeciej dostępnej na rynku generacji wiązarek TJEP. To następcy modelu TJEP XP, który zdobył szerokie uznanie i popularność. Obie wiązarki posiadają podobną konstrukcję, możliwości i podobną wydajność. Różna pozostaje grubości wiązanych elementów. W obu modelach na nowo opracowano nos roboczy i uchwyt. Ich konstrukcje, dzięki zdobytym doświadczeniom i zgromadzonej praktycznej wiedzy, zapewniają jeszcze lepszy dostęp do miejsca, w którym należy wykonać wiązania. Ponadto gwarantują jeszcze większą jakość i szybkość wykonywania wiązania. Same wiązania natomiast są wykonywane mono i jednolicie, co zapewnia równomierne przenoszenie obciążeń i nieprzerwaną pracę połączeń. Silniki w obu urządzeniach są bezszczotkowe, co bezpośrednio przekłada się na wydajne wykonywanie wiązań w krótkim czasie. Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP 25 wiąże elementy o grubości z zakresu 8 do 25 mm. Szybkość wiązania wynosi zaledwie 0,6 sekundy! Narzędzie wykonuje minimalnie 160, a maksymalnie 220 wiązań na rolkę drutu. W zestawie prócz wiązarki, znajdują się dwie rolki drutu Tjep Ultra Grip (galwanizowanego) – wszystko to umieszczone jest w solidnej plastikowej walizce. Pełny zestaw to narzędzie, walizka, 2 baterie, ładowarka, 2 rolki drutu. Zestaw bez baterii i ładowarki to samo narzędzie w walizce z dwoma szpulkami drutu.  Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP

Dodatkowe informacje

waga
2.6 kg
wymiary
297 x 109 x 300 mm
Zestaw:
Pełny zestaw | Bez baterii i ładowarki
Grubość wiązanych prętów:
8 - 25 mm
długość
100 m
Komentarze (1)
Oceń