Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25

(1 opinia klienta)

Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

6 399,00  ( 5 202,44  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP 25 to rewelacyjny nowy model akumulatorowych wiązarek do drutów zbrojeniowych duńskiej firmy TJEP, która posiada punkty produkcyjne również w Japonii.

Nowe modele wiązarek Tjep to nowe oblicze wydajności

Wiązarki marki Tjep, zarówno model Ultra Grip 25 jak i Ultra Grip 40, zaliczają się do trzeciej dostępnej na rynku generacji wiązarek TJEP. To następcy modelu TJEP XP, który zdobył szerokie uznanie i popularność. Obie wiązarki posiadają podobną konstrukcję, możliwości i podobną wydajność. Różna pozostaje grubości wiązanych elementów.

W obu modelach na nowo opracowano nos roboczy i uchwyt. Ich konstrukcje, dzięki zdobytym doświadczeniom i zgromadzonej praktycznej wiedzy, zapewniają jeszcze lepszy dostęp do miejsca, w którym należy wykonać wiązania. Ponadto gwarantują jeszcze większą jakość i szybkość wykonywania wiązania. Same wiązania natomiast są wykonywane mono i jednolicie, co zapewnia równomierne przenoszenie obciążeń i nieprzerwaną pracę połączeń. Silniki w obu urządzeniach są bezszczotkowe, co bezpośrednio przekłada się na wydajne wykonywanie wiązań w krótkim czasie.

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP 25 wiąże elementy o grubości z zakresu 8 do 25 mm. Szybkość wiązania wynosi zaledwie 0,6 sekundy! Narzędzie wykonuje minimalnie 160, a maksymalnie 220 wiązań na rolkę drutu.

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP

Wiązarka do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP

Informacje dodatkowe

Wymiary:

297 x 109 x 300 mm

Waga:

2.6 kg

Grubość wiązanych prętów:

8 - 25 mm

Długość:

100 m

1 opinia dla Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25

  1. Jakon

    Urządzenie warte swoich pieniędzy, zastępuje na budowie 2-3 ludzi.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram