Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wiązarki

Wiązarki

Wiązarki wraz z przecinarkami stanowią typ urządzeń, które diametralnie zmieniają oblicze pracy w sektorze budownictwa. Decyzja na zaopatrzenie się w te narzędzia jest inwestycją, która w krótkim czasie zwraca się z nawiązką. 

Wiązarki – maksimum wydajności w mgnieniu oka

Podstawową i niepodważalną zaletą wiązarek i przecinarek jest oszczędność czasu, którą generują. Zresztą narzędzia te pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze! I to wielowymiarowo. Wiązarki i przecinarki należą do sprzętów obsługiwanych przez jedną osobę, co pozwala na rozdysponowanie innych prac pozostałym członkom ekipy budowlanej. Przy ręcznym wiązaniu drutów oraz przecinaniu prętów przy pomocy manualnych nożyc, do pracy bywa zaangażowana więcej niż jedna osoba. 

Oszczędzony dzięki wiązarce i przecinarce czas, można zainwestować w podjęcie się innych, kolejnych zleceń.

Komfort pracy, który przekracza najśmielsze oczekiwania - wiązarki

Przecinarki wraz z wiązarkami do prętów zbrojeniowych są urządzeniami, które wykonują splot lub cięcie w mniej niż sekundę. Wpływa to nie tylko na oszczędności, ale też komfort pracy i jej bezpieczeństwo. Wykorzystanie przecinarek ogranicza do minimum ryzyko urazów przy pracy, które  przy ręcznym, tradycyjnym wykonywaniu lub cięciu zbrojeń zdarzają się stosunkowo często. Kwestia większego komfortu i bezpieczeństwa pracy ma tutaj również wymiar długofalowy. Wyposażając pracowników w sprzęty takie jak wiązarka i przecinarka, diametralnie zmniejsza się ryzyko wystąpienia u nich kontuzji kręgosłupa lub zespołu cieśni nadgarstka.

Przełom w produktywności na wyciągnięcie ręki

Oferujemy w naszym sklepie najlepsze, sprawdzone przez fachowców urządzenia. Ich jakość przenosi się bezpośrednio na wydajność i komfort pracy. Znajdziesz u nas niezawodne modele wiązarek, oraz solidne druty.

cięcie jeszcze nigdy nie było tak  proste

W krajach wysokorozwiniętych wyposażenie ekip fachowców w wiązarki i przecinarki jest właściwie standardem. Inwestycje w sprzęt są oczywistością, a efekty takiej strategii widoczne są niemal od razu; korzyści mówią same za siebie.

Przecinarka jest urządzeniem, które pozwala na błyskawiczne, skuteczne i precyzyjne cięcie – najczęściej prętów zbrojeniowych, choć tego typu sprzęt z powodzeniem może być wykorzystywany w innych niż zbrojeniowe pracach, podczas których istotne jest przecinanie elementów. Na precyzję, sprawność i komfort w działaniu wpływa też możliwość przecinania konstrukcji nawet w trudno dostępnych miejscach. 

O przecinarkach dowiesz się więcej w dziale poświęconym tym sprzętom.

Wiązarki – idealny splot w niecałą sekundę

Wiązarki umożliwiają wykonywanie łączeń pomiędzy elementami konstrukcji. Choć kojarzone i wykorzystywane są głównie przy pracach zbrojeniowych, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest solidne wiązanie splotu (np. przy łączeniu przewodów). Wiązarka w zestawieniu z ręcznym, mozolnym wykonywaniem wiązań pięciokrotnie skraca czas pracy. Generowane oszczędności czasu, a co za tym idzie – pieniędzy, odczuwalne są niemal natychmiast.

Więcej o wiązarkach przeczytasz w zakładce dotyczącej właśnie tych urządzeń.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram