Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe łączone plastikiem

Gwoździe łączone plastikiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Gwoździe łączone plastikiem to elementy wykorzystywane w gwoździarkach pneumatycznych, usprawniające ładowanie „pistoletu”. Szeroka gama zastosowań plastiku sprawia, iż jest to jeden z najpopularniejszych typów połączeń gwoździ. W sklepie Jedmar prezentujemy gwoździe gładkie, gładkie-ocynkowane, pierścieniowe, pierścieniowo-ocynkowane, skrętne oraz skrętne-cynkowane. Stopień pochylenia połączeń to 21 stopni, pasujący do narzędzi z kątami od 20-22 stopni. Jeżeli poszukujesz uniwersalnych gwoździ, sprawdzających się zarówno przy pracach stolarskich, ciesielskich i wykończeniowych, to sięgnij po gwoździe łączone plastikiem.

Dlaczego warto wybrać gwoździe łączone plastikiem?

Gwoździe łączone plastikiem w przeciwieństwie do gwoździ łączonych drutem nie powodują osłabienia na punktach łączenia, ze względu na użyciu plastiku. W tym przypadku materiał łączący nie pozostawia wystających z otworów resztek. Zastosowanie plastiku zamiast papieru i przechowywanie gwoździ w kartonach sprawia, że są one znacznie bardziej odporne na niesprzyjające okoliczności, takie jak uszkodzenia mechaniczne czy nadmierna wilgoć.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram