Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe łączone plastikiem

Gwoździe łączone plastikiem to elementy wykorzystywane w gwoździarkach pneumatycznych, usprawniające ładowanie „pistoletu”. Szeroka gama zastosowań plastiku sprawia, iż jest to jeden z najpopularniejszych typów połączeń gwoździ. W sklepie Jedmar prezentujemy gwoździe gładkie, gładkie-ocynkowane, pierścieniowe, pierścieniowo-ocynkowane, skrętne oraz skrętne-cynkowane. Stopień pochylenia połączeń to 21 stopni, pasujący do narzędzi z kątami od 20-22 stopni. Jeżeli poszukujesz uniwersalnych gwoździ, sprawdzających się zarówno przy pracach stolarskich, ciesielskich i wykończeniowych, to sięgnij po gwoździe łączone plastikiem.

Dlaczego warto wybrać gwoździe łączone plastikiem?

Gwoździe łączone plastikiem w przeciwieństwie do gwoździ łączonych drutem nie powodują osłabienia na punktach łączenia, ze względu na użyciu plastiku. W tym przypadku materiał łączący nie pozostawia wystających z otworów resztek. Zastosowanie plastiku zamiast papieru i przechowywanie gwoździ w kartonach sprawia, że są one znacznie bardziej odporne na niesprzyjające okoliczności, takie jak uszkodzenia mechaniczne czy nadmierna wilgoć.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram