Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe gładkie łączone plastikiem

Gwoździe gładkie szeregowo łączone plastikiem mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań i dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.

 

 

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

240,00 

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe gładkie łączone plastikiem pod kątem 21 stopni powszechnie znajdują zastosowanie we wszelkich pracach stolarskich, ciesielskich, wykończeniowych, a nawet dekarskich i budowlanych. Plastikowe łączenie jest jednym z najpopularniejszych rodzajów łączeń gwoździ szeregowych. Nasz osprzęt pochodzi od renomowanych producentów, co jest gwarancja jakości i tym samym zadowolenia.

Gwoździe gładkie do gwoździarki – nowa jakość pracy

Gwoździarka i gwoździe łączone szeregowo odmienią oblicze pracy w każdym warsztacie! Zaoszczędzą czas, pieniądze i energię! Po jednym dniu użytkowania gwoździarki, już nigdy z niej nie zrezygnujesz.

Gwoździe gładkie – oferujemy to, co najlepsze

W naszej ofercie znajdują się gwoździe z charakterystycznymi dla połączonych plastikiem szeregowo gwoździ - okrągłymi główkami. Opisywany osprzęt pokryty jest powłoką czarną. Gwoździe łączone plastikiem dostępne w wielu wariantach pod względem rozmiaru. Gwoździe o średnicy 3,8 mm występują w trzech długościach do wyboru: 110 mm, 120 mm i 130 mm. Wszystkie te rodzaje pakowane po 1400 sztuk w opakowaniu. Proponujemy też gwoździe o większych średnicach – 4,2 mm lub 4,6 mm - mają one długość 160 mm i pakowane po 660 sztuk w opakowaniu.

Mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań. Mały kąt gwoździ pozwala na dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.

W razie pytań prosimy o kontakt – pomożemy wybrać najlepiej.

Gwoździe gładkie łączone plastikiem

 

Informacje dodatkowe

WagaBrak danych
Średnica gwoździ:

3,1 mm, 3,8 mm, 4,2 mm, 4,6 mm

Długość gwoździ:

90 mm, 100 mm, 110 mm, 120 mm, 130 mm, 145 mm, 160mm

Waga:

13 kg, 18 kg

Kąt:

21°

Rodzaj gwoździ:

gładkie, gwoździe okrągłe

Zastosowanie:

Prace budowlane, Prace ciesielskie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe gładkie łączone plastikiem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram