Gwoździe gładkie łączone plastikiem

clockclock

Gwoździe gładkie szeregowo łączone plastikiem mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań i dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.    

średnica gwoździ: 3.8 mm
długość gwoździ: 120 mm
liczba gwoździ: 1400
209,00 zł brutto
169,92 zł netto

Najniższa cena produktu 209,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździe gładkie łączone plastikiem pod kątem 21 stopni powszechnie znajdują zastosowanie we wszelkich pracach stolarskich, ciesielskich, wykończeniowych, a nawet dekarskich i budowlanych. Plastikowe łączenie jest jednym z najpopularniejszych rodzajów łączeń gwoździ szeregowych. Nasz osprzęt pochodzi od renomowanych producentów, co jest gwarancja jakości i tym samym zadowolenia.

Gwoździe gładkie do gwoździarki – nowa jakość pracy

Gwoździarka i gwoździe łączone szeregowo odmienią oblicze pracy w każdym warsztacie! Zaoszczędzą czas, pieniądze i energię! Po jednym dniu użytkowania gwoździarki, już nigdy z niej nie zrezygnujesz.

Gwoździe gładkie – oferujemy to, co najlepsze

W naszej ofercie znajdują się gwoździe z charakterystycznymi dla połączonych plastikiem szeregowo gwoździ - okrągłymi główkami. Opisywany osprzęt pokryty jest powłoką czarną. Gwoździe łączone plastikiem dostępne w wielu wariantach pod względem rozmiaru. Gwoździe o średnicy 3,8 mm występują w trzech długościach do wyboru: 110 mm, 120 mm i 130 mm. Wszystkie te rodzaje pakowane po 1400 sztuk w opakowaniu. Proponujemy też gwoździe o większych średnicach – 4,2 mm lub 4,6 mm - mają one długość 160 mm i pakowane po 660 sztuk w opakowaniu. Mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań. Mały kąt gwoździ pozwala na dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych. W razie pytań prosimy o kontakt – pomożemy wybrać najlepiej. Gwoździe gładkie łączone plastikiem  

Dodatkowe informacje

kąt
21°
rodzaj gwoździ
gwoździe okrągłe
gładkie
średnica gwoździ
3,1 mm
3,8 mm
4,2 mm
4,6 mm
waga
13 kg
18 kg
zastosowanie
Prace budowlane, Prace ciesielskie
długość gwoździ
90 mm
100 mm
110 mm
120 mm
130 mm
145 mm
160mm
Komentarze (0)