Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka pneumatyczna TJEP GRF 34/100 Excellent

Gwoździarka pneumatyczna TJEP GRF 34-100 Excellent to kompaktowa, lekka konstrukcja, która dzięki bardzo dobremu wyważeniu pozwala na efektywną pracę - możliwość ustawienia głębokości wbicia, dwuetapowy załadunek gwoździ od tyłu oraz precyzyjne wyważenie.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 789,00  ( 1 454,47  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka pneumatyczna TJEP GRF 34/100 Excellent charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz bardzo dobrą kulturą pracy. To nowoczesna gwoździarka szynowa przeznaczona na długie gwoździe do 100mm. Wszystkie narzędzia pochodzące z linii Excellent cechują się najwyższą jakością wykonania, wysoką mocą, oraz dbałością o wygodę użytkowania. To powód, dlaczego są tak chętnie wybierane. Charakterystyczne, kompaktowe wymiary i niska waga gwoździarki TJEP GRF 34/100 Excellent bardzo dobrze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zastosowanie większego narzędzia może okazać się problematyczne i niezbyt poręczne.

Gwoździarka pneumatyczna TJEP GRF 34/100 – postaw na jakość działania

Gwoździarka pneumatyczna TJEP, dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji i niewielkich rozmiarach świetnie sprawdza się w przypadku zaawansowanych prac. Duża dbałość na etapie projektowania i późniejsze produkcji sprawiła, że cechuje się ona bardzo dobrym wyważeniem, możliwością ustawienia głębokości wbicia, a także załadunkiem gwoździ od tyłu.

Znajduje ona swoje zastosowanie przede wszystkim przy pracach związanych z dachami, podłogami, panelami i konstrukcjami domów drewnianych.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

449 x 131 x 364 mm

Waga:

3,54 kg

Zużycie powietrza na cykl:

3 litry

Rodzaj gwoździ:

Gwoździe łączone papierem

Kąt:

34°

Długość:

50 - 100 mm

Średnica:

2.8 - 3.8 mm

Zastosowanie

Konstrukcja domów drewnianych, dachy, podłogi, panele

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka pneumatyczna TJEP GRF 34/100 Excellent”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram