Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka HIKOKI NR1890DBCL

(2 opinie klienta)

Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia prace ciesielskie i dekarskie. Gwoździarka wykorzystuje do pracy gwoździe o długości 90 mm typu D. W ofercie posiadamy 2 modele gwoździarek: NR1890DBCL (gwoździe łączone papierem) i NR1890DBRL WKZ (gwoździe łączone plastikiem). Cechą charakterystyczną podanych gwoździarek jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę.

 

 

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 989,00 

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis


Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala znacznie usprawnić wszelkiego rodzaju prace ciesielskie i dekarskie. Wykorzystywana ona również w szeroko pojętym budownictwie szkieletowym. Przystosowana do pracy z gwoździami 90 mm typu D. Jej cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę. Jej niewątpliwym atutem jest brak konieczności stosowania wkładów gazowych, oraz brak typowego hałasu i brak oparów gazu. Gwoździarka bardzo prosta w użyciu, dzięki dużemu komfortowi pracy i unikalnemu systemowi pneumatycznemu, który bazuje na nowoczesnych technologiach. Jednocześnie przystosowana do pracy zarówno w niskich temperaturach, jak i wysokich. Sprawdzi się również w przypadku zastosowania na wysokościach. Warto zwrócić także uwagę, że nie wymaga ona regularnego czyszczenia komory spalania, której wymaga większość gwoździarek gazowych.

Dlaczego warto? Gwoździarka beszczotkowa Hikoki

Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki może być wykorzystywana do szeregu prac ciesielsko-dekarskich. Dzięki zintegrowanemu panelowi operacyjnemu, który dzięki zastosowaniu przełączników przyciskowych pozwala użytkownikom wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym lub trybem kontaktu i sprawdzić poziom naładowania akumulatora. To znacznie ułatwia pracę i kontrolę nad tym, co się w danej chwili dzieje. Całość urządzenia napędzana jest, dzięki zastosowaniu bezszczotkowego silnika, które jest nie jest wymagający, z uwagi na brak części zużywających, mogących się zużyć.

Gwoździarki HIKOKI NR1890DBCL i NR1890DBRL

Gwoździarka akumulatorowa Hikoki NR1890DBCLW zestawie posiadamy akumulatory, wygodną i pojemną walizkę oraz ładowarkę. Zapraszamy do zakupu. Oferujemy duży asortyment bardzo dobrej jakości produktów. W razie problemów lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Informacje dodatkowe

Waga:

4,8 kg

Długość gwoździ:

50 - 90 mm

Średnica gwoździ:

2,8 - 3,1 mm

Kąt:

34° - typ D

Rodzaj gwoździ:

Łączone papierem

Zestaw:

Pełny zestaw, Bez baterii i ładowarki

2 opinie dla Gwoździarka HIKOKI NR1890DBCL

  1. ekodach

    Bardzo dobra gwoździarka, szybka, bateria długo trzyma. Polecam

  2. twojdomek.pl

    fajny sprzęt , sprzedawca zachęcił mnie do kupna tej gwoździarki i jestem zadowolony w 100 %. Polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram