Gwoździarka HIKOKI NR1890DBCL

clockclock

Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia prace ciesielskie i dekarskie. Gwoździarka wykorzystuje do pracy gwoździe o długości 90 mm typu D. W ofercie posiadamy 2 modele gwoździarek: NR1890DBCL (gwoździe łączone papierem) i NR1890DBRL WKZ (gwoździe łączone plastikiem). Cechą charakterystyczną podanych gwoździarek jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę.

zestaw: Pełny zestaw
  • Pełny zestaw
  • Bez baterii i ładowarki
2 799,00 zł brutto
2 275,61 zł netto

Najniższa cena produktu 2 655,00 zł z dnia 01.02.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala znacznie usprawnić wszelkiego rodzaju prace ciesielskie i dekarskie. Wykorzystywana ona również w szeroko pojętym budownictwie szkieletowym. Przystosowana do pracy z gwoździami 90 mm typu D. Jej cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę. Jej niewątpliwym atutem jest brak konieczności stosowania wkładów gazowych, oraz brak typowego hałasu i brak oparów gazu. Gwoździarka bardzo prosta w użyciu, dzięki dużemu komfortowi pracy i unikalnemu systemowi pneumatycznemu, który bazuje na nowoczesnych technologiach. Jednocześnie przystosowana do pracy zarówno w niskich temperaturach, jak i wysokich. Sprawdzi się również w przypadku zastosowania na wysokościach. Warto zwrócić także uwagę, że nie wymaga ona regularnego czyszczenia komory spalania, której wymaga większość gwoździarek gazowych.

Dlaczego warto? Gwoździarka beszczotkowa Hikoki

Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki może być wykorzystywana do szeregu prac ciesielsko-dekarskich. Dzięki zintegrowanemu panelowi operacyjnemu, który dzięki zastosowaniu przełączników przyciskowych pozwala użytkownikom wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym lub trybem kontaktu i sprawdzić poziom naładowania akumulatora. To znacznie ułatwia pracę i kontrolę nad tym, co się w danej chwili dzieje. Całość urządzenia napędzana jest, dzięki zastosowaniu bezszczotkowego silnika, które jest nie jest wymagający, z uwagi na brak części zużywających, mogących się zużyć. Gwoździarki HIKOKI NR1890DBCL i NR1890DBRL Gwoździarka akumulatorowa Hikoki NR1890DBCLW zestawie posiadamy akumulatory, wygodną i pojemną walizkę oraz ładowarkę. Zapraszamy do zakupu. Oferujemy duży asortyment bardzo dobrej jakości produktów. W razie problemów lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dodatkowe informacje

kąt
34° - typ D
rodzaj gwoździ
Łączone papierem
średnica gwoździ
2,8 - 3,1 mm
waga
4,8 kg
Zestaw:
Pełny zestaw | Bez baterii i ładowarki
długość gwoździ
50 - 90 mm
Komentarze (2)
Oceń