Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

B.Pro

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

B.Pro to marka, której oferta zorientowana jest wokół narzędzi dekarskich i ciesielskich. W swojej ofercie firma posiada przede wszystkim gwoździarki gazowe i pneumatyczne, zszywacze, sztyfciarki i kompresory, których parametry dostosowane są do narzędzi pneumatycznych lub urządzeń pomiarowych.

Komponenty firmy są wykorzystywane przede wszystkim przez dekarzy, cieślę i firmy, które zajmują się wykonywaniem budynków drewnianych. Firma oprócz tego oferuje możliwość wykonywania specjalistycznych narzędzi i maszyn, takich jak maszyny do łatowania, znane jako łaciarki, linie do montażu stropów, oraz specjalistyczne moduły zszywające, wykorzystywane na liniach firmy Weinmann.

B.Pro, dzięki 15-letniej obecności na rynku i dostarczaniu komponentów najwyższej jakości, może zagwarantować jakość i doświadczenie. W ofercie firmy na ten moment największą popularnością cieszą się gwoździe, zszywki i wkręty.

Firma jest częścią grupy kapitałowej Bizea – Bizon – BPRO, która rozpoczęła swoją działalność w 1983 roku. Dzisiaj jest jednym z największych producentów i dostawców elementów złącznych oraz narzędzi wbijających.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram