PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

clockclock

PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

Profesjonalny przymiar do łat B.Pro Tex pozwala na precyzyjny montaż łat na połaci dachowej. Wymaga on od dekarza zarówno precyzji, jak i umiejętności. Występuje w dwóch wariantach do łat w rozmiarze 40x60 oraz 30x50. Profesjonalny  przymiar do łat, przyśpiesza i poprawia precyzję montażu.
Model:: 30x50
1 999,00 zł brutto
1 625,20 zł netto

Najniższa cena produktu 1 999,00 zł z dnia 25.05.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Profesjonalny przymiar do łat B.Pro Rex

Każdy dekarz zgodzi się z tym, że przy pokryciach typu blachodachówka czy dachówka-karpiówka jest to bardzo istotny element. Każde przesunięcie łat powoduje problem z prawidłowym przykryciem dachu. Nie ma wątpliwości co do tego, że podczas rozmierzania łat tradycyjnymi narzędziami(miara, własnoręcznie zrobione przymiary) w odległościach pomiędzy rozstawem łat niejednokrotnie zdarzają się pomyłki. Co prawda taka dokładność nie jest potrzebna przy pokryciu dachu dachówką ceramiczną (do 2 cm tolerancji pomiędzy łatami, w zależności od producenta), jednak precyzja w ustawieniu łat ułatwia prace montażowe i dobrze świadczy o wykonawcy. Istotną rolę odgrywają zatem profesjonalne przymiary do łat. Urządzenia tego typu zapewniają nie tylko bardzo dokładny rozstaw łat, ale dzięki niewielkiej wadze i prostocie w obsłudze znacznie przyśpieszają ten proces. Przymiar do łat B.PRO REX w połączeniu z gwoździarką pozwala skrócić czas montażu łat na dachu o 50%.

Dlaczego warto wybrać przymiar do łat B.Pro Rex?

Dzięki swojej wyjątkowej charakterystyce i niezawodności przymiar do łat B.Pro Rex świetnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pracach dekarskich i wykończeniowych, co przełoży się na znaczącą poprawę efektywności, a co za tym idzie na obniżenie kosztów operacyjnych.

Przymiar do łat B.Pro Rex jest:

  • niezawodny - dzięki prostej konstrukcji,
  • precyzyjny - dzięki zastosowaniu
  • pomiarowej
  • skali milimetrowej,
  • lekki i trwały,
  • łatwy w obsłudze
 

Dodatkowe informacje

model
30x50
40x60
Komentarze (0)