Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

Montaż łat na połaci dachowej wymaga od dekarza zarówno precyzji, jak i umiejętności. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na rynku pojawiły się profesjonalne  przymiary do łat, przyśpieszające i poprawiające precyzję montażu.

 

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 899,00  ( 1 543,90  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

Każdy dekarz zgodzi się z tym, że przy pokryciach typu blachodachówka czy dachówka-karpiówka jest to bardzo istotny element. Każde przesunięcie łat powoduje problem z prawidłowym przykryciem dachu. Nie ma wątpliwości co do tego, że podczas rozmierzania łat tradycyjnymi narzędziami(miara, własnoręcznie zrobione przymiary) w odległościach pomiędzy rozstawem łat niejednokrotnie zdarzają się pomyłki. Co prawda taka dokładność nie jest potrzebna przy pokryciu dachu dachówką ceramiczną (do 2 cm tolerancji pomiędzy łatami, w zależności od producenta), jednak precyzja w ustawieniu łat ułatwia prace montażowe i dobrze świadczy o wykonawcy. Istotną rolę odgrywają zatem profesjonalne przymiary do łat. Urządzenia tego typu zapewniają nie tylko bardzo dokładny rozstaw łat, ale dzięki niewielkiej wadze i prostocie w obsłudze znacznie przyśpieszają ten proces. Przymiar do łat B.PRO REX w połączeniu z gwoździarką pozwala skrócić czas montażu łat na dachu o 50%.

Przymiar do łat B.PRO REX jest:

  • niezawodny - dzięki prostej konstrukcji,
  • precyzyjny - dzięki zastosowaniu
  • pomiarowej
  • skali milimetrowej,
  • lekki i trwały,
  • łatwy w obsłudze

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram