Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Blog 

30 września 2021

Rodzaje zszywaczy — poznaj specyfikację

Zszywacz jest narzędziem, którego nie powinno zabraknąć w wyposażeniu każdego majsterkowicza, ale nie tylko. Zszywacz jest na tyle uniwersalnym narzędziem i posłuży do tak wielu prac, że warto, aby wyposażył się w niego każdy posiadacz domu, mieszkania, bądź ogródka. Jest to sposób na zaoszczędzenie sporej ilości czasu i pracy. Rodzajów zszywaczy jest naprawdę wiele. Jak wybrać ten, który najlepiej sprosta wszystkim oczekiwaniom nabywcy?

22 września 2021

Jak chronić słuch w pracy?

Bezpieczeństwo człowieka oraz ogólna higiena pracy są bardzo ważne podczas wykonywania każdej pracy zawodowej. Właściwe dbanie o bezpieczeństwo pracownika oraz dostosowaniem się do obowiązujących przepisów BHP jest obowiązkiem pracodawcy. Pracując w warunkach szczególnie niebezpiecznych, pamiętaj, aby stosować wszystkie zalecane środki ostrożności. Jak powinna wyglądać prewencja w przypadku ochrony aparatu słuchu? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? I jaki rodzaj oraz częstotliwość hałasu są dla nas najgroźniejsze?

10 września 2021

Jak zbudować karmnik dla ptaków? Poradnik, krok po kroku

Wielkimi krokami zbliża się okres zimowy. Polska jest krajem, w którym wciąż zimy nie należą do najłagodniejszych. Często mamy do czynienia z dość wysoką pokrywą śnieżną, utrzymującą się przez długie miesiące. W tym czasie dzikie ptactwo jest szczególnie narażone na śmierć, spowodowaną brakiem pożywienia oraz chłodem. Warto w tym okresie pomóc naszym skrzydlatym przyjaciołom, stawiając w ogrodzie czy na balkonie własnoręcznie zrobiony karmnik.

9 września 2021

Jaki kompresor wybrać?

Wybór kompresora jest poważną decyzją, ma on na celu usprawnienie naszej pracy tak, aby stała się ona efektywniejsza i bardziej komfortowa. Wybór dobrego kompresora, podobnie jak innych narzędzi do pracy powinniśmy rozpocząć od zastanowienia się, czego wymagamy od nowego narzędzia pracy.

4 września 2021

Ekologia na budowie? Innowacje Makity

Ekologia to dziś modne słowo. Nie bez powodu. Rewolucja przemysłowa dała planecie się we znaki. Temperatury, anomalie pogodowe i zagrożenie kryzysem wody pitnej, a być może nawet panująca nadal pandemia, to dowody na istnienie problemu, o którym ekolodzy mówili kilka lat temu. Na szczęście wielkie globalne marki starają się zmieniać swoje podejście i filozofię działania na bardziej „zielone”. Dotyczy to również branży budowlanej.

2 września 2021

Gwoździarki Tjep trzeciej generacji

Gwoździarki marki Tjep trzeciej generacji to temat, na który szczególnie lubimy rozmawiać z naszymi Klientami. Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń jest dla nas szczególnie cenna! Skupiając się na temacie gwoździarek, zwykle wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że funkcjonalność i wszechstronność wykorzystania tego narzędzia, daje szerokie pole możliwości podczas prac remontowych i dekarskich.

31 sierpnia 2021

Akcesoria do pracy przy krokwiach dachowych

Budowa dachu nie należy do prostych zadań. Jednak przy pomocy specjalistycznych narzędzi, może stać się ona łatwiejsza oraz bardziej efektowna. Sprawdź jakich akcesorii potrzebujesz przy tego rodzaju pracach.

30 sierpnia 2021

Najlepsze akcesoria do gwoździarek

Gwoździarka to urządzenie, które w znacznym stopniu poprawi szybkość oraz efektywność naszej pracy. Posiada ona wiele urozmaiceń w postaci akcesoriów, które sprawią, że czynność wykonywana przez nas stanie bardzo prosta. Sprawdź sam jakie dodatki posiada każda gwoździarka.

29 sierpnia 2021

Listwy przypodłogowe — jak je dobrać i zamontować

Remontując swój, chcesz, aby każdy jego element wyglądał estetycznie i był starannie dobrane. Układając nową podłogę, musimy liczyć się z tym, że pomiędzy panelami a ścianą powstanie niewielka szczelina. Niemożliwe jest pozbycie się jej, można natomiast ukryć ją za pomocą ozdobnej listwy. Poza wizualną funkcją listwa pełni również funkcję ochronną, zabezpieczając najniższą część ściany przed zabrudzeniami. W sklepach budowlano-meblowych znajdziemy wiele modeli, kolorów oraz rozróżnień listew ze względu na materiał, z którego są wykonane. Jak dobrać listwę przypodłogową, która najlepiej wpasuje się w styl naszego wnętrza?

25 sierpnia 2021

Jakie wkręty do regipsów?

Z pewnością każda osoba przeprowadzająca remont miała styczność z płytami karton-gipsowymi. Jest to specyficzny materiał, który wymaga odpowiednich narzędzi oraz wkrętów do mocowania. Dowiedz się więcej i przyśpiesz swoją pracę!

Najnowsze na blogu

Rodzaje zszywaczy — poznaj specyfikację

Zszywacz jest narzędziem, którego nie powinno zabraknąć w wyp

Jak chronić słuch w pracy?

Bezpieczeństwo człowieka oraz ogólna higiena pracy są bardzo

Jak zbudować karmnik dla ptaków? Poradnik, krok po kroku

Wielkimi krokami zbliża się okres zimowy.

Jaki kompresor wybrać?

Wybór kompresora jest poważną decyzją, ma on na celu usprawni

Ekologia na budowie? Innowacje Makity

Ekologia to dziś modne słowo. Nie bez powodu.

Gwoździarki Tjep trzeciej generacji

Gwoździarki marki Tjep trzeciej generacji to temat, na który sz

Akcesoria do pracy przy krokwiach dachowych

Budowa dachu nie należy do prostych zadań.

Najlepsze akcesoria do gwoździarek

Gwoździarka to urządzenie, które w znacznym stopniu poprawi sz

Listwy przypodłogowe — jak je dobrać i zamontować

Remontując swój, chcesz, aby każdy jego element wyglądał est

Jakie wkręty do regipsów?

Z pewnością każda osoba przeprowadzająca remont miała styczn

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram