Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki stolarskie

Zszywki stolarskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zszywki stolarskie należą do podstawowych elementów wyposażenia osób, które zawodowo zajmują się produkcją lub renowacją mebli wypoczynkowych. Znajdują swoje zastosowanie w zakładach stolarskich, szczególnie w tych, w których wykonuje się narożniki, fotele, wersalki, sofy czy pufy. Bardzo istotne jest, że znajdujące się w naszej ofercie zszywki stolarskie przeznaczone są do prac monterskich na twardszych typach materiałów, takich jak plastik, lite drewno czy niektóre rodzaje specjalnie utwardzanych materiałów drewnopochodnych.

Dlaczego warto wybrać zszywki stolarskie?

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że wysokiej jakości zszywki stolarskie zapewniają bezproblemowe zszywanie i gwarantują dłuższą żywotność przygotowywanych produktów i zszywaczy. Decydując się na wybór niskiej jakości zszywek możemy ryzykować, że doprowadzimy np. do blokady w zszywaczach pneumatycznych i w efekcie wpłyniemy negatywnie na wydajność pracy, poprzez możliwe wyginanie zszywek i trudność ich wbicia w materiał.

Gdzie wykorzystywane są zszywki stolarskie?

Zszywki stolarskie znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle tapicerskim, stolarskim, obuwniczym i papierniczym. Dzięki zastosowaniu zszywek możliwa jest produkcja obuwia, montaż mebli i produkcja pędzli i parasoli, a także montaż drzwi i izolacji, oraz zabezpieczeń. Zszywki stolarskie umożliwiają również łączenie poszczególnych elementów tapicerki i produkcję lekkich konstrukcji drewnianych, a także tapetowanie i izolowanie ścian, oraz przygotowywanie i zamykanie kartonów.

Widzimy zatem, że zszywki stolarskie znajdują swoje zastosowanie w szeregu prac, o czym warto pamiętać decydując się na zakup i przede wszystkim określając ilość potrzebnych sztuk.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram