Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze do zamykania kartonów

W sklepie z narzędziami Jedmar oferujemy szeroki wybór różnego typu narzędzi, między innymi tych przydatnych do zszywania kartonów i tektury.  Chcąc zoptymalizować swoją pracę, warto ją możliwie jak najbardziej usprawnić, między innymi wykorzystując do tego zszywacz do kartonu. Urządzenie to pozwala na przyspieszenie procesu pakowania oraz zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia się kartonu w trakcie transportu. 

Zszywacze do kartonów

Zszywacze do zamykania kartonów służą do jak najsprawniejszego zamykania opakowań tekturowych. Modele, które sprzedajemy w naszym sklepie należą do kategorii zszywaczy pneumatycznych, które mimo swojej większej wagi i wymaganego posiadania kompresora, są w stanie zapewnić znacznie szybszą i bardziej wydajną pracę. Dzięki nim oszczędzisz dużo czasu, a co za tym idzie, też pieniędzy, a pakowany towar będzie bezpieczny.

Pneumatyczne zszywacze do kartonów - dlaczego warto?

Zszywacze kartonów to narzędzia dla profesjonalistów, którzy cenią wydajność w swojej pracy. Zamiast tracić czas na klejenie taśmą, warto postawić na zszywacza pneumatyczne, które są w stanie pokonać nawet 3 warstwy tektury! 

Wytrzymałość

Ważną cechą zamykarek kartonów jest ich wytrzymałość, przydatna w trudnych warunkach przemysłowych, solidna konstrukcja zapewnia ochronę przed upadkami czy zakurzeniem. Dodatkowo karton zamknięty przy pomocy zszywacza do kartonów wygląda estetycznie, trwale i stanowi świetne zabezpieczenie przed próbami otwarcia przez niepowołane do tego osoby. Producenci zszywaczy do kartonów wskazują również na to, że samo zszywanie to tańszy i bardziej przyjazny środowisku sposób łączenia, niż np. klejenie taśmą.

Praca wygodna jak nigdy

Dzięki regulacji stopnia dogięcia nóżek i głębokości wbicia wszywki, możesz mieć pełną kontrolę i nie martwić się o zniszczenie towaru, który znajduje się w kartonie. Dzięki temu, odpowiednio planując swoją pracę, wykonasz ją zadziwiająco szybko. Pneumatyczne zszywacze do kartonów ważą znacznie mniej niż ich budowlane odpowiedniki, a zachowują wszystkie walory tych drugich. Dzięki temu minimalizujemy nasz wysiłek wkładany w zapakowanie każdego produktu.

Zszywacz do tektury - narzędzie dla każdego

Praca przy pomocy pneumatycznego zszywacza do tektury nie wymaga też dużego doświadczenia. Należy być uważnym i dbać o swoje bezpieczeństwo, ale umiejętność używania tak wygodnego i przyśpieszającego pracę sprzętu, przyjdzie naprawdę szybko. Wystarczy podłączyć do kompresora i poczekać aż ustawi się ciśnienie dedykowane dla danego modelu, które zazwyczaj wynosi od 5 do 8 barów. Po chwili już można zacząć działać! W katalogu posiadamy również podstawowy osprzęt zszywaczy, którym są zszywki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań – nasi eksperci służą pomocą!

Jedmar - z nami zszywanie kartonów staje się prostsze

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój wybór narzędzia jest odpowiedni do tego, czym się zajmujesz - napisz do nas. Postaramy się doradzić jaki rodzaj zszywacza pneumatycznego sprawdzi się najlepiej dla Twoich potrzeb.  Jedmar to majsterkowicze z pasją, którzy o narzędziach wiedzą praktycznie wszystko.  Nasze wieloletnie doświadczenie z różnego typu sprzętami, przekuliśmy w wiedzę, którą teraz chętnie dzielimy się z naszymi klientami, gdy tylko tego potrzebują.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram