Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Drut do wiązarek

Drut do wiązarek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Drut wiązałkowy do Twojej wiązarki

Drut do wiązarki stanowi podstawowy osprzęt do tego typu elektronarzędzi. Od jakości drutu zależy jakość samego wiązania; jego trwałość, niezawodność i odporność. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego drutu wiązałkowego do wiązarki. Wszystkie dostępne w naszym sklepie druty do wiązarek spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości. Zostały wykonane  w większości w Japonii, wyłącznie z najlepszych surowców. Dzięki temu masz pewność, że wykonywane przez ciebie wiązania będą solidne i wytrzymają przez wiele lat. Postaw na pewną jakość i wybierz model dopasowany do twoich potrzeb.

Uniwersalny i niezawodny drut do wiązarek

Druty do wiązarek dostępne w naszym sklepie różnią się między sobą przede wszystkim parametrami takimi jak grubość (średnica drutu wynosić może 0,8 mm lub 1 mm), liczba metrów na szpuli (60 m lub 95 m) oraz liczba szpul w opakowaniu( 30, 40 lub 50 szpul). Posiadamy w ofercie drut od dwóch producentów (MAX oraz TJEP), ponieważ drut jest desykowany do wiązarek danej firmy. Drut Tjep pasuje zwykle do wielu urządzeń różnych marek. Należy przy tym pamiętać że do wiązarek firmy MAX pasuje tylko i wyłącznie drut z firmy MAX. Ważne jest, aby sprawdzić swoją wiązarkę przed zakupem drutu, a następnie wybrać taki, który parametrami będzie pasował do posiadanego przez nas sprzętu. 

Wiązarki – minimalny czas, maksymalna jakość pracy

Wiązarki tworzą z drutu wiązania, sprawnie łącząc ze sobą elementy konstrukcji. Najczęściej znajdują zastosowanie w budownictwie, przy wykonywaniu zbrojeń (łączeniu prętów zbrojeniowych), choć mogą być wykorzystywane również do wiązania przewodów elektrycznych. Wykorzystanie wiązarki zdecydowanie przyspiesza pracę na budowie — wykorzystanie maszyny zamiast ręcznego zaplatania drutów powoduje, że wykonywane wiązania są zdecydowanie trwalsze i precyzyjnie wykonane. Jakość wykonanych wiązań warunkuje powodzenie wielu innych, dalszych prac o najwyższym stopniu ważności. Dlatego wybór odpowiedniego drutu do wiązarki jest tak istotny.

Wiązarka pozwala na maksymalnie efektywną pracę, wykonaną w mgnieniu oka. Zaoszczędzony czas przekłada się bezpośrednio na oszczędność kosztów. Decyzja zaopatrzenia się w wiązarkę jest inwestycją, która z pewnością zwróci się z nawiązką w krótkim czasie. To sprzęt dedykowany dla profesjonalistów, którzy ciągle się rozwijają i dbają o jakość swoich usług.

Zapoznaj się z naszą ofertą wiązarek i przecinarek – sprzętów, które zrewolucjonizują Twoją działalność. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego modelu drutu do wiązarek — skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy doradzą ci, który drut będzie najlepszy do posiadanego przez ciebie sprzętu i dedykowany do rodzaju pracy, który wykonujesz.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram