Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Drut do wiązarek

Drut do wiązarek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Drut do wiązarek

Podstawowy osprzęt do Twojej wiązarki

Drut do wiązarki stanowi podstawowy osprzęt do tego typu urządzeń. Od jakości drutu zależy jakość samego wiązania; jego trwałość, niezawodność i odporność. Wszystkie dostępne w naszym sklepie druty do wiązarek spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości. Zostały wykonane  w większości w Japonii, wyłącznie z najlepszych surowców.

Uniwersalny i niezawodny drut do wiązarek

Druty do wiązarek dostępne w naszym sklepie różnią się między sobą przede wszystkim parametrami takimi jak grubość (średnica drutu wynosić może 0,8 mm lub 1 mm), kolor, liczba metrów na szpuli (60 m lub 95 m) oraz liczba szpul w opakowaniu( 30, 40 lub 50 szpul). Różny bywa też producent (MAX oraz TJEP), choć sam drut pasuje zwykle do wielu urządzeń rożnych marek. 

Wiązarki – minimalny czas, maksymalna jakość pracy

Wiązarki tworzą z drutu wiązania, sprawnie łącząc ze sobą elementy konstrukcji. Najczęściej znajdują zastosowanie w budownictwie, przy wykonywaniu zbrojeń (łączeniu prętów zbrojeniowych), choć bywają wykorzystywane również do wiązania przewodów elektrycznych. Jakość wykonanych wiązań warunkuje powodzenie wielu innych, dalszych prac o najwyższym stopniu ważności. Dlatego wybór odpowiedniego drutu do wiązarki jest tak istotny.

Wiązarka pozwala na maksymalnie efektywną pracę, wykonaną w mgnieniu oka. Zaoszczędzony czas przekłada się bezpośrednio na oszczędność kosztów. Decyzja zaopatrzenia się w wiązarkę jest inwestycją, która z pewnością zwróci się z nawiązką w krótkim czasie.

Zapoznaj się z naszą ofertą wiązarek i przecinarek – sprzętów, które zrewolucjonizują Twoją działalność.

 

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram