Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe TJEP Green

Oryginalny nabój gazowy TJEP Green gwarantuje najlepszą kompatybilność ze sprzętem. Stosując go nie musisz martwić się o pracę swojej gwoździarki. Podane naboje pasują do gwoździarki TJEP typu GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY, które dostępne są na naszym sklepie. Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

31,90  ( 25,93  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Naboje gazowe TJEP Green to markowe, pojedyncze naboje gazowe od producenta profesjonalnych urządzeń budowlanych, w tym cieszących się popularnością gwoździarek. Naboje gazowe TJEP serii Green pasują do gwoździarki TJEP typu  GRF 34/105 GAS 2G oraz do  B.PRO typu JOHNY. Oba modele przeznaczone są do wbijania gwoździ o maksymalnej długości 100 mm. Gwoździarki na gaz oferują pełną mobilność przy wbijaniu gwoździ i niezależność od źródeł zasilania. Naboje gazowe TJEP gwarantują niezawodną pracę.

Oryginalne naboje gazowe TJEP Green

Oryginalny nabój gwarantuje najlepszą kompatybilność ze sprzętem. Stosując go nie musisz martwić się o pracę swojej gwoździarki. Oferowany nabój posiada długi okres trwałości.

Gwoździarki znajdują swoje zastosowanie w budownictwie, przy pracach dekarskich i ciesielskich, a także stolarskich, przy czynnościach wykończeniowych, łączeniu materiałów drewnianych i drewnopodobnych. Gwoździarki gazowe zapewniają maksymalną mobilność pracy przy łączeniu elementów. Oryginalny gaz do gwoździarki TJEP GREEN jest źródłem energii dla Twojego urządzenia.

Jeśli potrzebujesz porady przy doborze gwoździarki, gazu do gwoździarki lub gwoździ - jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do zakupów

Informacje dodatkowe

Długość gwoździ:

100 mm

Zasilanie:

gazowe

Typ:

TJEP GREEN

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe TJEP Green”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram