Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN hafciarka

clockclock
Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
3 999,00 zł brutto
3 251,22 zł netto

Najniższa cena produktu 3 999,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN nadaje się do wielu prac ciesielskich i dekarskich. Wbijając aż trzy łączniki w ciągu sekundy, jest w stanie połączyć elementy z każdego rodzaju blachy (nawet ocynkowane, ale też miedziane, tytan-cynkowe itd.) To świetne narzędzie do pracy przy obróbkach blacharskich, okuciach stalowych, giętych płytach i wielu, wielu innych czynnościach.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa Paslode IM45G

Gwoździarka gazowa jest pierwszą gwoździarką tego typu, która bez problemu nadaje się do montażu haftrów! Urządzenie wyposażone jest w bardzo wąski nosek do narożników, co pozwala na dotarcie sprzętu nawet do trudno dostępnych miejsc, oraz w nosek gumowy, który chroni powierzchnię roboczą. Gwoździarka posiada też unikatową ochronę w postaci blokady pustego strzału „Last Nail Lock Out”. Na bezpieczeństwo pracy z tym urządzeniem wpływa też uchwyt pozostałości materiału podczas pracy, a to za sprawą połączenia taśmą GN, co dodatkowa skraca czas pracy. Ważną cechą produktu jest też fakt, że można z nim pracować nawet na 15-stopniowym mrozie. Gwoździarka gazowa Paslode IM45G wbija gwoździe o minimalnej długości 25 mm, a maksymalnej – 45 mm. Urządzenie może na jednym ładowaniu wykonać 4200 strzałów a czas ładowania wynosi 90 minut. Szybkość wstrzeliwania to aż 2 gwoździe w ciągu 1 sekundy. GWOŹDZIARKA HAFCIARKA PASLODE IM45GN Maksymalna długość gwoździ/zszywek 45 mmSerdecznie zapraszam do zakupu gwoździarek gazowym po atrakcyjnej cenie. W razie problemów z zakupem prosimy o kontakt. Nasz zespół pomoże w dobrze odpowiedniego sprzętu.

Dodatkowe informacje

średnica gwoździ
2,5 - 2,8 mm
waga
2,75 kg
zastosowanie
Mocowanie haftrów, Okucia stalowe, Podłogi, panele
wymiary
317 x 135 x 335 mm
Pojemność magazynka:
125 gwoździ
długość gwoździ
25 – 45 mm
Komentarze (0)