Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Bateria Tjep Gwoździarka

Bateria Tjep BS03 1,65 AH NiMh 6Vdo Gwoździarek gazowych pasuje do modeli Tjep 2g oraz B.Pro, Rawl i Bostitch.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

299,00  ( 243,09  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zasilanie narzędzi, niezależnie od tego o jakim sprzęcie mowa, jest kwestią podstawową. Wątpliwości mogą pojawić się przy zmianie elementów, które z czasem ulegają zużyciu. Czy jakość baterii ma w ogóle jakieś znaczenie? Owszem.

Źródło energii źródłem sukcesu – bateria do gwoździarek Tjep

Kolejną propozycję naszego sklepu stanowi bateria Ni-Mh do gwoździarek gazowych o pojemności 1,65 Ah. Pasuje ona do wszystkich modeli gwoździarek gazowych TJEP drugiej generacji: TJEP: 34/105, 34/90 oraz do urządzeń takich jak np. z gamy produktów marki Rawlplug: WW90CH , B.Pro: Woody, Hans, Hafter, Simpson, Betty i wielu innych. Gwoździarki, z którymi opisywany osprzęt jest kompatybilny, skonstruowane są w oparciu o te same podzespoły bazowe, dlatego też bateria pasuje do wielu modeli gwoździarek, pochodzących od szerokiego wachlarza producentów.

Bateria do gwoździarek Tjep – zaufaj i Ty!

Oferowane w naszym sklepie baterie, w tym prezentowana tutaj bateria do gwoździarek Tjep, to sprzęty, którym zaufały rzesze użytkowników – dołącz do nich i ciesz się niezawodnym sprzętem, dającym wymierne korzyści.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz co możesz zrobić, by Twoja praca stała się jeszcze bardziej efektywna, komfortowa, generująca zyski – innymi słowy – w pełni satysfakcjonująca.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bateria Tjep Gwoździarka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram