Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Oleje/Czyściki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Oleje i czyściki do elektronarzędzi

Jeśli chcesz, aby twoje elektronarzędzia jak najdłużej pozostały w najlepszej możliwej kondycji i posłużyły ci przez wiele lat — konieczna jest ich właściwa konserwacja. Regularne czyszczenie i smarowanie gwoździarek, wkrętarek, wiązarek, pił czy innego rodzaju elektronarzędzi sprawi, że będą one działać niezawodnie i przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz oleje i czyściki powalające odpowiednio zaimpregnować twoje narzędzia pneumatyczne i elektryczne. Wybierz odpowiedni środek do swojego sprzętu i wyczyść go już dziś.

Konserwacja elektronarzędzi

Nasza stale poszerzająca się oferta olejów i czyścików do elektronarzędzi bogata jest w akcesoria służące do czyszczenia elektronarzędzi. Posiadamy środki czyszczące — na przykład renomowanej marki TJEP. TJEP Cleaner jest rozpuszczalnikiem, który sprawdzi się do usuwania smarów i zabrudzeń i czyszczenia gwoździarek gazowych. Z olejów możemy polecić wielosezonowy olej TJEP, który wspomaga pracę gwoździarki i odpowiednio ją konserwuje. Natomiast do elektronarzędzi pneumatycznych możemy polecić środek marki Bostitch. Ten wydajny olej ma doskonałe właściwości smarujące, a dzięki swojej konsystencji świetnie radzi sobie również z czyszczeniem sprzętu. Olej ten może być zastosowany również w instalacjach pneumatycznych.

Czyściki i oleje do elektronarzędzi

Niezależnie od tego, czy z elektronarzędzi korzystasz jedynie hobbystyczne, w domowym zaciszu swojego warsztatu, czy używasz ich w swojej profesjonalnej pracy — pamiętaj, że ich odpowiednia konserwacja i zabezpieczenie znacząco wpływa na żywotność tego rodzaju sprzętu. Warto poświęcić odrobinę swojego czasu i regularnie czyścić swoje gwoździarki czy wkrętaki, aby służyły ci niezawodnie przez długie lata.

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego oleju do swojego sprzętu — skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści czekają na ciebie i pomogą wybrać idealny środek do czyszczenia posiadanych przez ciebie elektronarzędzi.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram