Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki typu 90

Zszywki typ 90 / E

Wyświetlanie jednego wyniku

Zszywki typu 90 dostępne są w większości przypadków w długościach 10-38 mm. Znajdują one swoje zastosowanie w zszywaczach pneumatycznych i elektrycznych. Charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki zastosowaniu bardzo trwałych komponentów na etapie produkcji. Są kompatybilne z jednymi z najpopularniejszych zszywaczy na rynku, takich jak: 4PRO2W1, 4PRO9040, SLS18MG/90 oraz zszywaczy producentów, takich jak Hitachi, 4Pro, Bizea, Stanley-Bostich, Prebena, Max, Bea czy Senco.

Zszywki typu 90 – postaw na jakość

Zszywki typu 90 znajdujące się w naszej ofercie wykonane zostały według specjalnej procedury, która zapewnia zachowanie najwyższej jakości. Zszywki zostały w pierwszej kolejności zahartowane, a następnie ocynkowane, dzięki czemu gwarantują jakość przez długi okres czasu. Zszywki są niepozorne, jednak są istotnym elementem każdego mebla tapicerskiego. W dużej mierze od nich zależy finalna jakość mebla i jego wytrzymałość. Z tego powodu tylko te najlepszej jakości są w stanie zagwarantować możliwość wieloletniego użytkowania. Stąd zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z naszą ofertą.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram