Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki typ 13

Wyświetlanie jednego wyniku

Zszywki typu 13 do takerów

Wybierając zszywki do zszywacza, warto zastanowić się, do czego będą nam potrzebne. Inne wybierzemy do obijania mebli, a inne będą nam potrzebne do przybicia grubszego rodzaju materiałów. Różne rozmiary zszywek do zszywacza pozwolą ci wybrać idealny model dopasowany do twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz zszywki typu 13 o szerokości grzbietu 10,6 mm. Dostępne są w różnych rozmiarach od 6 do 10 mm.

Zszywki do zszywacza typ 13 - do czego służą?

 

Zszywki do zszywacza przeznaczone są głównie do mocowania wszelkiego rodzaju tekstyliów. Doskonale zatem nadadzą się do obijania mebli. W domowym warsztacie sprawdzą się do zabezpieczenia altany przed zimą - ręczny taker świetnie sprawdzi się do przybijania folii do drewnianej ramy altanki, czy też zabezpieczenia terenu - za pomocą zszywacza ręcznego można zamontować siatkę do słupków. Wbrew pozorom ręczny zszywacz tapicerski to świetnie rozwiązanie nie tylko do tapicerowania! Warto je posiadać w swoim warsztacie. 

Jak włożyć zszywki do zszywacza?

Ręczne zszywacze tapicerskie działają na dokładnie takiej samej zasadzie jak ich mniejsze, biurowe odpowiedniki. Jeśli kiedykolwiek wymieniałeś zszywki w tym małym urządzeniu, to nie będziesz mieć najmniejszego problemu z ich uzupełnieniem w takerze. Wystarczy otworzyć górną pokrywę urządzenia. Po odciągnięciu sprężyny należy w zasobniku umieścić zszywki typu 13 i zamknąć delikatnie pokrywę. Należy zwrócić uwagę, aby nasze palce nie dotykały spustu mechanizmu zszywacza ręcznego w trakcie zamykania zasobnika! Ważne jest też, aby wszystkie zszywki ułożone były grzbietem do góry i nie nachodziły na siebie — unikniemy w ten sposób zablokowania mechanizmu.

Filtruj według ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram