Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki do takera

Zszywki do takera to niezbędny element wyposażenia każdego fachowca przy realizacji działań remontowo-budowlanych. Zastosowanie wysokiej jakości tkanin obiciowych, dopasowane wypełnienie i mocny stelaż muszą zostać połączony stabilnym łącznikiem. Takim właśnie zszywki do takera, zapewniają mocne i trwałe połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami mebli – głownie tkanin tapicerskich z drewnem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jak wybrać zszywki do takera?

Najrozsądniej jest postawić na jakość, która zapewnia bezpieczeństwo w działaniu. Wysokiej jakości produkt powinien być wykonany z materiału o parametrach warunkujących wytrzymałość i plastyczność zszywek. To powód, dla którego do produkcji zszywek do takera w większości przypadków używa się stali przeciąganej na sucho, która poddawana jest obróbce chemiczno-cieplnej, wraz z wyżarzaniem i galwanizacją oraz przeciąganiem na mokro.

Rodzaj zszywek do takera

Zszywki do takera posiadają kilka aspektów, które decydują o tym, że będą dobrze sprawdzać się w pracy – gwarantując odpowiednią i wydajną pracę zszywacza.

Wyróżniamy co do zasady kilka rodzajów zszywek:

  • Zszywki z cienkiego drutu – przeznaczone do mocowania tkanin tapicerskich, materiałów dekoracyjnych, skór oraz plakatów.
  • Zszywki z drutu płaskiego – stosowane do montażu folii dachowych, kartonów, pap i PCV oraz prac izolacyjnych.
  • Zszywki zaokrąglone – wykorzystywane do montażu kabli niskonapięciowych.
  • Zszywki wąskie – w przypadku mocowania twardych materiałów, lub zaistnienia konieczności głębokiego wbicia.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram