Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki typ 92 / H

Wyświetlanie jednego wyniku

Zszywki typ 92 - idealne do drewna

Jeśli zajmujesz się tworzeniem drewnianych konstrukcji - niezależnie od tego, czy jest to twoja praca, czy zajmujesz się tym czysto hobbistycznie - doskonale wiesz, że oprócz wyboru idealnego rodzaju drewna, ważne jest również to, czym połączysz ze sobą poszczególne elementy. To właśnie gwoździe czy zszywki będą spoiwem, które sprawi, że wykonywane przez ciebie konstrukcje czy meble będą solidne i trwałe. W ofercie sklepu internetowego Jedmar znajdziesz zszywki stolarskie doskonale nadające się do łączenia ze sobą drewna.

Zszywki do takera pneumatycznego

Jeśli posiadasz w swoim warsztacie zszywacz stolarski - to doskonałym wyborem do łączenia ze sobą drewnianych elementów konstrukcji będą zszywki typu 92. Są one dedykowanym akcesorium do takerów pneumatycznych. Wybór tego rodzaju zszywek stolarskich sprawi, że twoja praca będzie szybka i przyjemna, ponieważ będziesz pracować na najlepszej jakości łącznikach. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprzęt i akcesoria renomowanych producentów.

Jakie zszywki do zszywacza stolarskiego wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz zszywki do zszywacza stolarskiego w różnych rozmiarach. Od 10 aż do 40 milimetrów długości. Wszystko po to, byś mógł bez problemu znaleźć akcesoria odpowiednie do wykonywanych przez ciebie konstrukcji. Jeśli nie wiesz, które zszywki typu 92 wybrać do twojego takera pneumatycznego -skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy doradzą ci, które zszywki będą kompatybilne z posiadanym przez ciebie sprzętem i pomogą ci wybrać idealny model.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram