Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Stolarskie

Zszywki stolarskie to elementy niezbędne do wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu stolarskiego lub warsztatu osoby, która hobbystycznie zajmuje się renowacją mebli. Produkty niezbędne przy łączeniach poszczególnych drewnianych materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zastosowanie zszywek stolarskich

Zszywki stolarskie zawierają drucianą konstrukcję z grzbietem, składającą się szczególnie z płaskich elementów. Praca z podanymi produktami jest szybsza i prostsza. Wykorzystywane przy pracach dekarskich.  Łączenie stolarskie w przypadku zszywek nie jest wykonywane bezpośrednio, do takich prac wykorzystuje się odpowiednie zszywacze. To one zapewniają solidne łączenia, które są mocne i wytrzymałe. Urządzenia takie wyglądają jak pistolet. Są małe i proste w obsłudze.

Do podanego zszywacza w odpowiednie miejsce wkłada się pełne kwadraty zszywek, zapakowane w dużych ilościach. Łączniki tego typu umiejscawiane są albo w zszywaczach pneumatycznych, albo też elektrycznych. Po wsadzeniu zszywek podane urządzenie należy przyłożyć do powierzchni i nacisnąć na spust. Wówczas to drut jest niejako wbijany w drewno, czy też inny materiał, a kolejna zszywka automatycznie ląduje w miejscu wylotu.

Rozmiary zszywek

Zszywki stolarskie mają  różne rozmiary od 18 mm - 50 mm. Ze względu na długości poszczególnych zszywek przeznaczone są do konkretnej marki zszywacza. Zawierają powłokę z cynku, która chroni przed korozją. Odporne są na warunki atmosferyczne.

To co jeszcze można wykonać z wykorzystaniem zszywek to meble, podłogi, palety, ogrodzenia, skrzynie, czy chociażby skrzyniopalety. Można połączyć wszystkie elementy drewniane.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram