Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Do zamykania kartonów

Zszywki to elementy łączące kartony. Zaletą jest fakt, że jest to szybka i łatwa metoda w użytkowaniu. Zszywki przyjazne dla środowiska i mogą być ponownie przetworzone. Nie zakrywają elementów graficznych, które umieszcza się kartonie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zszywki idealne rozwiązanie do zamykania kartonów

Zszywki odporne na ciepło i wilgotność co zapewnia bezpieczne zamknięcie oraz chroni zawartość przed uszkodzeniami. Łączenie kartonu za pomocą zszywek jest trwalsze i tańszą metodą niż sklejanie taśmą. W zależności od sposobu pracy firma Jednar posiada w ofercie duży wybór narzędzi bezprzewodowych, ręcznych pneumatycznych lub gazowych. Zszywacze oraz zszywki marki Bostitch są zaprojektowane w taki sposób abyś ty miał łatwą pracę przy pakowaniu małych, średnich i dużych ilościach.

Format zszywek i ich rodzaj

Zszywki mogą być sklejone w pakietach ładowane jednorazowo do zszywacza. Produkty stosowane są do pakowania małych ilościach kartonów.

Przy większe ilości pakowania należy zastosować zszywki w rulonie, w którym jest do 5000 sztuk. Jest to szybki sposób, ponieważ wymaga rzadszego ładowania zszywacza. Wykorzystywane są do zamykania kartów na liniach ciągłych. Narzędzia z zszywkami zawiniętymi w rulon są cięższe po załadowaniu, są podwieszane nad stanowiskiem pracy.

Szczególną uwagę przy zakupie zszywek do zamykania kartonów należy zwrócić na szerokość grzbietu, długość zszywki oraz grubość drutu. Od tych parametrów zależy siła mocowania wbitej zszywki.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram