Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze ręczne

Zszywacze ręczne znajdują swoje zastosowanie w pracach tapicerskich, budowlanych, remontowych i dekoratorskich. W naszej ofercie znaleźć można całą gamę różnego rodzaju zszywek, w tym wiele rodzajów zszywaczy ręcznych, które posiadają regulację siły wbijania zszywek.

Na jakiej zasadzie działają zszywacze ręczne?

Zszywacze ręczne to profesjonalne, a zarazem bardzo proste w użyciu narzędzia, które umożliwiają błyskawiczne łączenie cieńszych materiałów, tkanin, folii, kartonów czy izolacji. Zszywacze w dużej mierze wykorzystywane są w branży tapicerskiej i meblarskiej. Bardzo istotnym jest fakt, że wszystkie takery ręczne znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością. W większości, nasze takery posiadają antypoślizgowe materiały na poziomie rączki, które gwarantują pewny chwyt i skutecznie amortyzują pracę całego urządzenia. To z kolei zapewnia każdemu fachowcowi niezbędny do pracy komfort.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty zszywaczy ręcznych?

Przede wszystkim ze względu na to, że znajdujące się w naszej ofercie zszywacze charakteryzują się najwyższą jakością i opatrzone są stosownymi certyfikatami, które spełniają normy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. To jest natomiast jednym z gwarantów dobrze wykonanej pracy.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram