Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze specjalne

Zszywacze specjalne należą do akcesoriów, które są często nieocenione w trakcie prac remontowych, budowlanych i w czasie zwykłego majsterkowania, kiedy występuje konieczność łączenia ze sobą różnych elementów. Nie w każdym przypadku jednak użycie kleju czy gwoździ jest możliwe. W takich sytuacjach zazwyczaj trzeba użyć innego elementu np. zszywacza specjalnego, aby połączyć ze sobą dwa elementy i przy tym zachować ich estetyczny wygląd.

Wyświetlanie jednego wyniku

Zszywacze specjalne – jak wybrać?

Zakres prac, który może być wykonywany za pomocą zszywacza jest bardzo szeroki. Świetnie sprawdza się on w przypadku prac tapicerskich, dzięki czemu bardzo szybko będziemy mogli oderwać obicie meblowe i wymienić tapicerkę na krzesłach na nową. Zszywacz specjalny pozwoli nam także na ekspresowe przymocowanie wykładziny, boazerii czy listew przyściennych. To niezastąpione urządzenie w przypadku prac dekarskich, kiedy umożliwiany jest montaż papy, folii, izolacji oraz dachówki. Nietrudno się domyślić, że montaż paneli i elementów drewnianych za pomocą zszywacza będzie znacznie łatwiejszy i zajmie niewiele czasu.

Rodzaje – zszywacze specjalne

Zszywacz co do zasady dzielimy w zależności od zakresu ich zastosowania. Większość z dostępnych na rynku zszywaczy jest uniwersalnych i pozwala wykonywać wiele prac remontowo-budowlanych. Zszywacze specjalne wykorzystywane są przede wszystkim do produkcji trumien, skrzyń drewnianych, futryn i do wykonywania większych połączeń, pomiędzy elementami drewnianymi, a kratownicami konstrukcyjnymi.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram