Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze akumulatorowe

Zszywacze akumulatorowe należą do zaawansowanych urządzeń, która umożliwiają łączenie zszywek i gwoździ różnych materiałów. Urządzenia akumulatorowe nie posiadają przewodu zasilającego, który może przeszkadzać w trakcie pracy. Pozwalają na szybką i sprawną pracę wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wprowadzania poprawek remontowo-budowlanych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zszywacze akumulatorowe – dlaczego warto wybrać?

Zszywacze akumulatorowe świetnie sprawdzą się np. w warsztatach tapicerskich, gdzie naprawiane są przede wszystkim meble. Należą do niezbędnych elementów wyposażenia, ze względu na łatwość tworzenia połączeń pomiędzy drewnem, a innym materiałem. Są nieocenione w przypadku mocowania cieńszych i bardziej miękkich elementów do średnio-twardych płaszczyzn. Zszywacze akumulatorowe pozwolą naprawić sofy, meble drewniane i inne powierzchnie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości zszywek pozwalają szybko i trwale łączyć dane elementy. W efekcie okazują się być nieoceniane w pracach wykończeniowych, dekoracyjnych oraz naprawczych.

Nasza oferta – zszywacze akumulatorowe

W swojej ofercie posiadamy zszywacze renomowanych, światowych marek, takich jak Stanley, Makita, Novus czy DeWalt. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie sprzęt odpowiadający jego oczekiwaniom – na czym nam szczególnie zależy.

Jeśli natomiast masz problem z wyborem zszywacza akumulatorowego to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na pytania i udzieli niezbędnych informacji.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram