Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze akumulatorowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zszywacze elektryczne - akumulatorowe

Zszywacz akumulatorowy to narzędzie pozwalające łączyć ze sobą w szybki sposób elementy konstrukcyjne i wykończeniowe za pomocą zszywek. Zszywacze elektryczne wykorzystywane są do prac konstrukcyjnych — łączenia elementów drewnianych i wykończeniowych dachów. Doskonale sprawdzają się także do prac remontowych. Swoje zastosowanie znajdują także w warsztatach tapicerskich — wykorzystywane są do budowy i tapicerowania mebli. Zszywacze akumulatorowe sprawdzają się także w magazynach. Z ich pomocą w prosty sposób można zbudować karton do wysyłki paczek o nieregularnych kształtach oraz te, które potrzebują solidnego zabezpieczenia w transporcie. 

Na co zwracać uwagę wybierając zszywacz elektryczny?

Wybierając zszywacz akumulatorowy, należy zwrócić uwagę na kilka parametrów, które pozwolą nam wybrać sprzęt jak najlepiej dopasowany do naszych potrzeb.

  • wielkość i waga — przy wyborze elektrycznego zszywacza tapicerskiego warto zwrócić uwagę na jego wielkość i masę. Im większy, a tym samym cięższy sprzęt, tym szybciej zmęczymy się przy jego używaniu, co w konsekwencji doprowadzi do krótszego używania przez nas sprzętu.
  • magazynek — warto zwrócić uwagę na wielkość magazynka w wybranym przez nas modelu. Im pojemniejszy, tym dłuższa praca, bez konieczności ponownego napełniania magazynka.
  • pojemność akumulatora i czas ładowania — im większa pojemność akumulatora, tym dłuższa praca zszywacza tapicerskiego. Warto również zwrócić uwagę, jaki czas jest potrzebny do pełnego naładowania akumulatora.
  • uruchamianie - zszywacze elektryczne mogą różnić się między sobą przyciskiem uruchamiania. Niektóre modele uruchamiają się dopiero w momencie naciśnięcia spustu. Natomiast są również modele, które wystrzeliwują zszywki po dotknięciu zszywacza do powierzchni deski/mebla. Druga opcja jest zdecydowanie szybszym rozwiązaniem, jednak również mniej bezpiecznym. Warto rozważyć, do czego będziemy wykorzystywać zszywacz i wybrać odpowiedni model.
  • regulacja mocy - warto wybrać model zszywacza, który posiada regulowaną moc. Dzięki temu będziemy w stanie kontrolować głębokość, z jaką wbijane są zszywki.

Zszywacz akumulatorowy - niezbędnik każdego majsterkowicza 

Choć z pozoru zszywacze akumulatorowe mogą wydawać się narzędziami dedykowanymi tylko i wyłącznie dla profesjonalistów, to wcale tak nie jest! W ofercie naszego sklepu znalazły się również tańsze modele, służące również zapalonym amatorom majsterkowania. Zszywacz tapicerski doskonale posłuży ci do wykonywania renowacji mebli. Idealnie sprawdzi się do wykonywania drobnych napraw czy zbijania wszelkiego rodzaju ram. To perfekcyjne narzędzie do ogrodu! Zszywaczem elektrycznym przybijesz siatkowe ogrodzenie czy zabezpieczysz altankę za pomocą folii przed zimą. To niezwykle uniwersalne elektronarzędzie, które warto posiadać w swoim przydomowym warsztacie. 

Jeśli nie masz pewności, który model zszywacza akumulatorowego wybrać - skontaktuj się z nami! Pomożemy ci w wyborze idealnego modelu, który posłuży ci przez wiele lat.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram