Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz stolarski Prebena 2C-E30

Zszywacz tapicerski 2C-E30 idealnie sprawdza się w produkcji konstrukcji ogrodowych, montowaniu boazerii i podłóg drewnianych, przy przybijaniu folii, desek, czy listew. Z jego pomocą sprawnie zbijemy ramy (np. do luster i obrazów) oraz wykonamy różnego rodzaju skrzynie i drewniane opakowania.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

0,00  ( 0,00  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacze stolarskie to narzędzia posiadające dość szeroki wachlarz zastosowań. Z powodzeniem można wykorzystać je przy pracach wykończeniowych, montażowych, ale też (a może przede wszystkim) w meblarstwie. Służą do złączania drewna z innymi elementami (niekoniecznie drewnianymi).

Chcemy tutaj zaprezentować zszywacz Prebeny – model 2C-E30

Prebena to marka z tradycjami. Cieszy się powodzeniem w bardzo wielu krajach. Jej produkty gwarantują najlepszą jakość i komfort użytkowania. Ta niemiecka firma posiada swój oddział również w Polsce.

Prebena 2C-E30 idealnie sprawdza się w produkcji konstrukcji ogrodowych, montowaniu boazerii i podłóg drewnianych, przy przybijaniu folii, desek, czy listew. Z jego pomocą sprawnie zbijemy ramy (np. do luster i obrazów) oraz wykonamy różnego rodzaju skrzynie i drewniane opakowania. Urządzenie jest wygodne w użyciu, lekkie (waży zaledwie 1,3 kg) i bezpieczne – uniemożliwia przypadkowe uruchomienie, posiada tłumik, ustawiany odpowietrznik i ergonomiczną rączkę z gumy.

Narzędzie to należy do zszywaczy stolarskich wykorzystujących zszywki typu E o grzbiecie równym 6 mm, minimalnej długości 12, a maksymalnej 30 mm, lub typu ES o grzbiecie mierzącym 5,7 mm, a długości od 12 do 30 mm. Magazynek ładowany jest od dołu.

Prebena 2C-E30 to urządzenie pneumatyczne, zużywające ok. 0,55 litra powietrza w ciągu cyklu, przy ciśnieniu roboczym 4 do 7 barów.

Zszywacz tapicerski Prebena 2C-E30

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, nie bez powodu znanego jako centrum narzędzi. W naszym asortymencie znajdują się zarówno urządzenia, jak i ich części eksploatacyjne.

Informacje dodatkowe

Waga:

1,9 kg

Typ zszywki

E 12-30mm

Grzbiet:

5,7 mm

Zasilanie:

pneumatyczne

Ciśnienie robocze:

5-8 bar

Zużycie powietrza na cykl:

0,9 l

Zastosowanie:

Stolarka budowlana, produkcja mebli, skrzyń i opakowań drewnianych, stelaże tapicerskie, ramy i inne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz stolarski Prebena 2C-E30”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram