Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz Prebena 2P-H30SD

Zszywacz 2P-H30SD posiada zasilanie pneumatyczne, zużywa ok. 0,75 litra powietrza w ciągu cyklu, ciśnienie robocze wynosi między 4 a 7 bara. Magazynek w tym zszywaczu ładowany jest od dołu. Sprzęt wyklucza zwrotne odbicia, posiada tłumik i komfortową w użytku gumową rączkę. Ważną cechą jest też zabezpieczenie przed niechcianym, przypadkowym uruchomieniem. Dedykowanym osprzętem dla tego urządzenia są zszywki typu H, o długości mieszczącej się w przedziale od 12 mm do 30 mm i grzbiecie równym 8,6 mm.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

0,00  ( 0,00  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacze stolarskie są narzędziami podstawowymi w stolarskich warsztatach. Ułatwiają i niezwykle usprawniają pracę. Oszczędzają czas i tym samym pieniądze. Inwestując w profesjonalny sprzęt w swoim warsztacie i zyskasz efektywność, sprawność, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Najlepsza niemiecka marka

Prezentujemy kolejną propozycję od niemieckiej marki Prebena – model 2P-H30SD. Jest niezawodnym zszywaczem stolarskim stosowanym przy wielu czynnościach związanych z łączeniem, takich jak produkcja programów ogrodowych, meblarstwo (np. przytwierdzanie pleców szaf), montaż podłóg drewnianych, boazerii, listew czy desek.

Dedykowanym osprzętem dla tego urządzenia są zszywki typu H, o długości mieszczącej się w przedziale od 12 mm do 30 mm i grzbiecie równym 8,6 mm. Zszywacz 2P-H30SD posiada zasilanie pneumatyczne, zużywa ok. 0,75 litra powietrza w ciągu cyklu, ciśnienie robocze wynosi między 4 a 7 bara. Magazynek w tym zszywaczu ładowany jest od dołu. Sprzęt wyklucza zwrotne odbicia, posiada tłumik i komfortową w użytku gumową rączkę. Ważną cechą jest też zabezpieczenie przed niechcianym, przypadkowym uruchomieniem.

Nasz sklep dysponuje bogatą ofertą narzędzi stosowanych w stolarstwie, dekarstwie, budownictwie, przy montażu i w pracach wykończeniowych. Każde polecane przez nas urządzenie pochodzi od zaufanych producenta, spełnia potrzebne wymogi i normy. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

W razie pytań – udzielimy odpowiedzi, a w razie problemu z wyborem odpowiedniego dla siebie sprzętu – chętnie doradzimy.

Informacje dodatkowe

Waga:

13 kg

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 0,55 l/cykl

Typ zszywki

92

Długość:

12-32mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz Prebena 2P-H30SD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram