Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz budowlany stolarski PREBENA 4C-WS38 na zszywki WS

Zszywacz budowlany PREBENA 4C-WS38 przeznaczony do prac z zakresu czynności konstrukcyjnych - stolarskich, polegających na łączeniu takich elementów jak gonty drewniane, gonty papowe, folie dachowe, lekkie płyty drewniane i drewnopodobne, izolacje, deski itp. Znajduje zastosowanie również przy produkcji mebli, palet, skrzynek, opakowań drewnianych itd.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 500,00  ( 2 032,52  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacz budowlany Prebena 4C-WS38 przeznaczony przede wszystkim do prac stolarskich, w tym konstrukcyjnych. Umożliwia łączenie drewnianych i papowych gontów, lekkich drewnianych i drewnopodobnych płyt, desek, izolacji, czy foli dachowych. Doskonale sprawdzi się też przy produkcji mniejszych drewnianych konstrukcji typu meble, palety, opakowania i skrzynie. Narzędzie to wykorzystuje do łączenia zszywki o szerokim grzbiecie, mierzącym 26,6 mm, wykonane z drutu 1,6 na 1,4 mm, o długości nóżek od 19 do 38 mm. Dodatkowo zszywacz od Prebeny umożliwia życie zszywki z krótszą nóżką WS, czyli mierzącej 16 mm.

Narzędzie ładowane od dołu, a jego magazynek posiada zabezpieczenie przed niekontrolowanym otwarciem. Wyposażone też w ergonomiczny, antyposlizgowy uchwyt.

Stabilność, wygoda i popularność -  zszywacz budowlany PREBENA 4C-WS38

Zszywacz PREBENA 4C-WS38 jest następcą dobrze znanego na rynku modelu 5X-WS38. Został on zmodernizowany – szybszy, lżejszy, lepiej wyważony od swojego poprzednika i przystosowany do wydajnej pracy o dużym natężeniu, nawet w zakładach przemysłowych. Posiada stosowne zabezpieczenia przed przypadkowym niezamierzonym uruchomieniem, tłumik, ustawiany odpowietrznik, nie ma odbicia zwrotnego przy pracy. Umożliwia wbijanie zszywek pojedynczo lub seriami.

Wymagane ciśnienie sprężonego powietrza to zakres 4-8 barów.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

360 x 78 x 236

Waga:

2.2 kg

Zużycie powietrza na cykl:

1,7 l

Typ zszywek:

WS 16-38mm

Długość zszywek:

16-38mm

Szerokość:

26,5 mm

Zastosowanie:

Stolarka budowlana, produkcja mebli, skrzyń i opakowań drewnianych, stelaże tapicerskie, ramy i inne, Zszywacz do opakowań, desek, listew itp.

Ciśnienie robocze:

4-8 bar

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz budowlany stolarski PREBENA 4C-WS38 na zszywki WS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Ostatnio oglądane produkty

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram