Zszywacz budowlany stolarski PREBENA 4C-WS38 na zszywki WS

clockclock

Zszywacz budowlany PREBENA 4C-WS38 przeznaczony do prac z zakresu czynności konstrukcyjnych - stolarskich, polegających na łączeniu takich elementów jak gonty drewniane, gonty papowe, folie dachowe, lekkie płyty drewniane i drewnopodobne, izolacje, deski itp. Znajduje zastosowanie również przy produkcji mebli, palet, skrzynek, opakowań drewnianych itd.

2 500,00 zł brutto
2 032,52 zł netto

Najniższa cena produktu 2 500,00 zł z dnia 23.03.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Zszywacz budowlany Prebena 4C-WS38 przeznaczony przede wszystkim do prac stolarskich, w tym konstrukcyjnych. Umożliwia łączenie drewnianych i papowych gontów, lekkich drewnianych i drewnopodobnych płyt, desek, izolacji, czy foli dachowych. Doskonale sprawdzi się też przy produkcji mniejszych drewnianych konstrukcji typu meble, palety, opakowania i skrzynie. Narzędzie to wykorzystuje do łączenia zszywki o szerokim grzbiecie, mierzącym 26,6 mm, wykonane z drutu 1,6 na 1,4 mm, o długości nóżek od 19 do 38 mm. Dodatkowo zszywacz od Prebeny umożliwia życie zszywki z krótszą nóżką WS, czyli mierzącej 16 mm. Narzędzie ładowane od dołu, a jego magazynek posiada zabezpieczenie przed niekontrolowanym otwarciem. Wyposażone też w ergonomiczny, antyposlizgowy uchwyt.

Stabilność, wygoda i popularność -  zszywacz budowlany PREBENA 4C-WS38

Zszywacz PREBENA 4C-WS38 jest następcą dobrze znanego na rynku modelu 5X-WS38. Został on zmodernizowany – szybszy, lżejszy, lepiej wyważony od swojego poprzednika i przystosowany do wydajnej pracy o dużym natężeniu, nawet w zakładach przemysłowych. Posiada stosowne zabezpieczenia przed przypadkowym niezamierzonym uruchomieniem, tłumik, ustawiany odpowietrznik, nie ma odbicia zwrotnego przy pracy. Umożliwia wbijanie zszywek pojedynczo lub seriami. Wymagane ciśnienie sprężonego powietrza to zakres 4-8 barów.

Dodatkowe informacje

waga
2.2 kg
zastosowanie
Stolarka budowlana, produkcja mebli, skrzyń i opakowań drewnianych, stelaże tapicerskie, ramy i inne
Zszywacz do opakowań, desek, listew itp.
zużycie powietrza na cykl
1,7 l
wymiary
360 x 78 x 236
Szerokość:
26,5 mm
Długość zszywek:
16-38mm
Ciśnienie robocze:
4-8 bar
Typ zszywek:
WS 16-38mm
Komentarze (0)