Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz budowlany Prebena 9X-WP160

Zszywacze budowlane marki Prebena to pewna jakość i wygoda użytkowania.Narzędzie o zasilaniu pneumatycznym Prebena 9X-WP160 obsługuje stolarskie zszywki typu WP z szerokością grzbietu 26,7 mm i o długości z zakresu 75 mm -160 mm. Osprzęt ten spełnia potrzebne normy i wymagania np. EUROKODU5.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

0,00  ( 0,00  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacze budowlane rekomendowane przez nas, to gwarancja jakości i niezawodności. Prezentujemy tu zszywacz konstrukcyjny rewelacyjnej marki Prebena model 9X-WP160.

Prebena jest niemieckim producentem narzędzi związanych z techniką łączenia elementów. Istnieje na rynku od ponad 50 lat i w ponad 50 krajach oferuje narzędzia łączące i potrzebny do nich akcesoria. Ma siedzibę również w Polsce. Produkty tej marki cieszą się zaufaniem i popularnością wśród profesjonalistów.

Zszywacze budowlane marki Prebena to pewna jakość i wygoda użytkowania

Narzędzie o zasilaniu pneumatycznym Prebena 9X-WP160 obsługuje stolarskie zszywki typu WP z szerokością grzbietu 26,7 mm i o długości z zakresu 75 mm -160 mm. Osprzęt ten spełnia potrzebne normy i wymagania np. EUROKODU5. Zużycie powietrza zszywacza wynosi około 2,5 litra na cykl, przy ciśnieniu roboczym 5-8 barów. Narzędzie waży jedynie 2,5 kg, co wpływa na komfort pracy. Posiada ładowany od dołu magazynek, pozwala na wbijanie zszywek pojedynczo oraz całymi seriami. Prebena 9X-WP160 jest urządzeniem bezpiecznym i wygodnym dla użytkownika – uniemożliwia przypadkowe i niekontrolowane uruchomienie narzędzia, nie odbija zszywek, posiada ustawiany odpowietrznik, tłumik i gumową rączkę.

Prezentowany model zszywacza dedykowany jest do prac konstrukcyjnych, takich jak montowanie płyt lub mat izolacyjnych, wykonanych z włókien miękkich, celulozy lub wełny. Gwarantuje szybką, sprawną i bezpieczną pracę.

W naszej ofercie znajdziesz inne produkty marki Prebena oraz niezbędny do nich osprzęt.

Informacje dodatkowe

Waga:

25 kg

Typ zszywki:

WP 75-160mm

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 2,5 l/cykl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz budowlany Prebena 9X-WP160”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram