Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wkręty farmerskie

Wkręty farmerskie to specjalistyczne wkręty, używane do mocowania drewna z blachą profilowaną. Wkręty tego rodzaju przydają się osobą posiadającym profesjonalne zakłady produkcyjne, np. meblarskie. Niezawodne przy wykonywaniu rSpecjalistyczne wkręyóżnego rodzaju prac  konstrukcyjnych, budowlanych i remontowych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przy montażu lub podczas naprawy dachu niezbędne będą tzw. wkręty farmerskie. To łączniki, które służą do przykręcania blach profilowanych do konstrukcji drewnianych. Tego typu wkręty pokrywa się lakierem. Powłoka lakiernicza jest bardzo trwała i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Działa zarówno podczas montażu elementów, jak i w czasie ich eksploatacji. Zapewnia to nowoczesny sposób nakładania jej na wkręty.

Specjalistyczne wkręty farmerskie

Wkręty zakończone są samowiercącym czubkiem, który umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Oprócz tego wkręty farmerskie ocynkowane wykazują wysoką odporność na korozję. Służą do mocowania blachy profilowanej do konstrukcji drewnianych. Podane łączniki do dachu posiadają  końcówkę samowiercącą, dzięki której prace są wykonane szybko, sprawnie i precyzyjnie. Wkręty farmerskie wykorzystywane są również do kładzenia dachu jak i do naprawy pokrycia. Tego rodzaju wkręty do blachy mogą posiadać także gwint przeznaczony do montażu w profilu drewnianym. Niektóre modele wkrętów wyposażane w uszczelkę nierdzewną, która po wkręceniu samowulkanizuje się z podłożem, tworząc szczelne połączenie.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram