Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wkręty do blachy

Wkręty do blachy inaczej wkręty do metalu. Wykonane ze stali konstrukcyjnej wysokiej jakości, dzięki czemu są bardzo twarde. Wkręty do blachy nie zwężają się ku końcowi, w przeciwieństwie do wkrętów do drewna.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Łeb wkrętu do metalu może być kulisty, walcowy lub owalny, a jego końcówka płaska. Wkręt do blachy o długości od 25 mm do 55 mm, mają podwójny gwint drobnozwojowy, a od 70 mm do 130 mm mogą posiadać podwójny lub pojedynczy gwint drobnozwojowy.

Wkręty do blachy a może blachowkręty

Wkręty do blachy to inaczej blachowkręty. Jest to specyficzny rodzaj elementów złącznych. Mniej popularne od tradycyjnej śruby, blachowkręty w wielu sytuacjach okazują się jednak elementami wręcz niezastąpionymi. Stosowane do łączenia ze sobą elementów metalowych i z tego zastosowania wynika ich charakterystyczna nazwa.  Mogą to być np. różne rodzaje blach, które za pomocą blachowkrętów łączy się z innymi blachami o podobnej grubości.

Jakie wybrać wkręty do blachy?

W sprzedaży posiadamy różne rozmiary wkrętów. Wybierając podane produkty, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania oraz rodzaj zastosowanego materiału.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram