Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wkręty do betonu

Bezpieczne i solidne mocowania to podstawa trwałości każdej konstrukcji. Wykorzystywane wkręty wykonane z najwyższej jakości materiału. W naszym sklepie budowlanym dostępnych jest wiele  mocowań, przeznaczonych do łączenia różnych elementów z różnego rodzaju podłożami oraz urządzanie budowlane. Odrębną grupę produktów tworzą mocowania do betonu, to odpowiednie wkręty.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wkręty do betonu inaczej dyble znajdują bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, umożliwiają tworzenie trwałych konstrukcji oraz montaż wszelkich materiałów budowlanych do różnego rodzaju powierzchni. W przypadku wykonywania mocowań w twardym i zbitym materiale, szczególnie polecane są wkręty hartowane.

Czym są wkręty do betonu? Jakie wybrać?

Kołki rozporowe to rodzaj mocowań ramowych, charakteryzują się wysoką wytrzymałością nawet przy dużych odciążeniach. Zapewniają trwałość przez długie lata. Podane wkręty można również zastosować przy łączeniach w kamieniu, pustaku czy w cegle.

Wkręty mocowane są bezpośrednio w podłożu bez konieczności stosowania kołków rozporowych czy środków chemicznych. Wykonane są ze stali hartowanej, która zapewnia trwałość i odporność na duże obciążenia.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram