Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wkręty ciesielskie

Wkręty ciesielskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wkręty ciesielskie

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wkrętów ciesielskich. Proponujemy wszystkim fachowcom wkręty ciesielskie z podkładką talerzykową typu spax oraz wkręty ciesielskie do poziomowania łat regulacyjne. Dodatkowo w ofercie naszego sklepu znalazło się miejsce dla wkrętów ciesielskie stożkowych oraz wkrętów tarasowych. Wszystkie oferowane wkręty ciesielskie są wykonane z najwyższej jakości stali oraz posiadają certyfikat CE. Ponadto posiadają głęboko osadzone gniazdo TORX 40, co za tym idzie — nasze wkręty ciesielskie umożliwiają solidne i pewne wkręcanie ze sobą elementów. Dodatkowym atutem jest fakt, że oferowane przez nas wkręty są uniwersalne — współgrają z różnymi modelami wkrętarek akumulatorowych i pneumatycznych. 

Wkręty ciesielskie do drewna — jakie wybrać?

Wkręty ciesielskie służą przede wszystkim do mocowania ze sobą drewnianych konstrukcji. Cieszą się coraz większą popularnością na budowach i coraz częściej wypierają tradycyjne gwoździe budowlane. Wszystko to za sprawą innowacyjnej budowy wkrętów ciesielskich, która pozwala na szybkie i sprawne łączenie ze sobą elementów, bez konieczności ich wcześniejszego nawiercania. W zależności od typu materiałów, z jakimi przychodzi ci pracować, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie modele dopasowane do twoich potrzeb. Posiadamy najbardziej popularne modele wkrętów stożkowych i talerzowych, jak również te dedykowane do zadań specjalnych — wkręty regulacyjne i tarasowe. Szerokie spektrum długości i łbów pozwoli ci wybrać idealne wkręty dla ciebie. Jeśli masz problem z wyborem — serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi fachowcy pomogą ci wybrać idealne wkręty dla ciebie.

Wkręty ciesielskie do krokwi

Oferowane przez nas modele wkrętów nadają się również do łączenia krokwi. Znajdziesz u nas modele o różnych długościach od 80 do nawet 400 milimetrów. W zależności od wybranego rodzaju w opakowaniu znajdziesz od 50 sztuk wkrętów. Wkręty ciesielskie z naszej oferty mają średnicę od pięciu do ośmiu milimetrów. Wszystkie oferowane przez nas wkręty do drewna ciesielskie posiadają odpowiednie certyfikaty. Tylko wybór takich modeli daje ci gwarancję, że wybrane przez ciebie akcesoria są bezpieczne w użytkowaniu, a wykonywane przez ciebie konstrukcję pozostają solidne i posłużą bezpiecznie przez wiele lat. 

Wkręty ciesielskie to niezastąpione akcesorium na każdej budowie. W naszej ofercie posiadamy wkręty ciesielskie do każdego typu materiałów.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram