Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wkręty tarasowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Wkręty do deski tarasowej

Wkręty tarasowe to specjalny rodzaj wkrętów ciesielskich, które jak sama nazwa wskazuje, służą do montażu desek tarasowych. Ich charakterystyczną cechą jest fakt, że wykonane są ze stali nierdzewnej — odpornej na korozję i trudne warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Nie groźne im więc deszcz, śnieg czy ostre słońce. Doskonale radzą sobie nawet w minusowych temperaturach. Solidnie łączą drewniane elementy i sprawiają, że nasz taras będzie trwały, solidny i posłuży nam przez wiele lat. Wkręty tarasowe doskonale nadadzą się także do wszelkich konstrukcji na zewnątrz — budowy altanek ogrodowych czy domków letniskowych.

Wkręt tarasowy — doskonały wybór do zbudowania solidnego tarasu

Charakterystyczną cechą wkrętów do deski tarasowej jej konstrukcja. Łagodny i półokrągły kształt łba, a tuż pod nim odcinek gładkiego trzpienia. Taka budowa sprawia, że wkręt tarasowy niweluje skrzypienie, oraz idealnie dociąga deskę. Cylindryczna konstrukcja łba sprawia natomiast, że wkręt doskonale chowa się w desce, nadając jej estetyczny wygląd. Dodatkowym atutem ciesielskich wkrętów do drewna jest fakt, że można je wkręcać bezpośrednio do deski czy konstruowanej ramy. Nie ma konieczności wcześniejszego nawiercania materiału, z którym będziemy pracować. To sprawia, że nasza praca jest znacznie szybsza i zdecydowanie prostsza. 

Wkręty ciesielskie do drewna

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wkręty tarasowe o długości 60 lub 80 milimetrów. Wkręty tarasowe posiadają głębokie gniazdo TORX, które pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu podczas pracy. To zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo podczas pracy. Wkręty ciesielskie mają średnicę pięciu milimetrów. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk wkrętów.

Jeśli nie wiesz, który rodzaj wkrętów do deski tarasowej wybrać — skontaktuj się z nami! Nasi fachowcy pomogą ci wybrać odpowiedni model wkrętów tarasowych, który doskonale sprawdzi się przy pracy, którą masz do wykonania.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram