Wkręty łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.
Wkręty łączone w taśmach ocynkowane to system szybkiego mocowania płyt - kartonowo gipsowych, elementów drewnianych, płyt OSB przy pomocy wkrętów na taśmie o długości od 35 do 55 mm do profili drewnianych, przy pomocy wkrętarek sieciowych lub akumulatorowych. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem. Wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów
Jakość i wygoda pracy - wkręty łączone w taśmie
Podane produkty gwarantują wytrzymałe mocowania płyt - kartonowo gipsowych, elementów drewnianych, płyt OSB.
W ofercie posiadamy wkręty łączone w taśmie o różnej długości. Jeśli mają Państwo pytania, jakie wybrać odpowiednie wkręty do urządzenia zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół pomoże Ci w doborze produktu.
Dodatkowe informacje
waga
1,75 kg
średnica wkręta
4,2 mm
Profil:
Drewno
długość wkretów
35 mm
45 mm
55 mm
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana
Wkręty łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.
Korzystając ze strony internetowej Jedmar.pl wyrażasz zgodę na używane pliki cookie, wykorzystywane w celu poprawy komfortu przeglądania, analizowania ruch w witrynie i personalizowania treści. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.