Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Sztyfty

Sztyfty to elementy umożliwiające niewidoczne łączenie elementów. Służące przy montażu listew przypodłogowych i wszelkiego rodzaju listew ozdobnych. Ponadto mogą być ocynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Co to są sztyfty?

Sztyfty do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych możemy rozróżnić ze względu na średnicę drutu oraz wielkość łebka lub jego brak. Sztyfty występują w wersji ocynkowanej w standardzie oraz ze stali szlachetnej. Wszystkie sztyfty pokryte są specjalnym klejem żywicznym by wzmocnić połączenie. Wyróżniamy też specjalne sztyfty do drewna, które nie pozostawiają śladu i nie kaleczą powierzchni wokół.

Jeśli nie chcemy żeby łączenia były widoczne zalecane jest wykorzystywanie zszywek bezłebkowych (wpuszczony łeb sztyftu jest prawie niewidoczny). W innym wypadku można stosować zszywki z łebkiem. Obydwa modele dostępne są w naszym sklepie internetowym po atrakcyjnych cenach.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram