Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Sztyfciarki pneumatyczne

Sztyfciarki pneumatyczne to urządzenie wykorzystywane chętnie w pracach stolarskich, remontowo-budowlanych i wykończeniowych. Narzędzie te dzięki zszywkom pozwalają na bardzo estetyczne, niemal niewidoczne łączenie elementów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jak działa sztyciarka pneumatyczna?

Tak jak i gwoździarka pneumatyczna posiada mechanizm pneumatyczny, dzięki któremu sztyfty są wbijane bardzo szybko i z dużą mocą. Kompresor powietrza zawarty w urządzeniu, po naciśnięciu spustu  uruchamia tłok, który z kolei powoduje wyskoczenie sztyftu na zewnątrz urządzenia i wbicie go w dany materiał. Urządzenie to znacząco poprawia komfort pracy i przyspiesza jej realizację, a co za tym idzie – oszczędza nasz czas i siły.

Zalety stosowania sztyfciarek pneumatycznych

Zaletą sztyfciarki pneumatycznej jest fakt, że podczas łączenia materiałów nie są widoczne sztyfty. W porównaniu do gwoździarek, łebki gwoździ są widoczne na złączeniach i nie wyglądają estetycznie. Sztyfciarka pozwala na zwiększenie tempa pracy, posiada większą powtarzalność strzałów i inercję.

Szerokie zastosowanie sztyfciarek pneumatycznych

Sztyfciarki pneumatyczne doskonale sprawdzą się przy produkcji mebli, drzwi, okien, itp. Wykorzystywane mogą być również w pracach związanych z układaniem wykładzin podłogowych oraz mocowaniem listew. Sztyfciarka używana może być w trakcie prac związanych z układaniem wykładzin podłogowych oraz mocowaniem listew.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram