Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Sztyfciarki gazowe

Sztyfciarka gazowa to bezprzewodowe urządzenie działające podobnie jak gwoździarka gazowa jest bardzo prosta w obsłudze. To urządzenie mobilne wykorzystywane w pracach stolarskich, mocowaniu list, boazerii itp.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Prace wykończeniowe niezależnie czy prowadzone są wewnątrz czy na zewnątrz budynku wymagają stabilnych, wytrzymałych urządzeń, które będą długotrwałe i łatwe a obsłudze. Firma Jedmar postanowiła wprowadzić do sprzedaży wiele urządzeń wykorzystywanych przez amatorów jak i fachowców podczas prac budowlanych, stolarskich, tapicerskich itp.

Działanie sztyfciarki gazowej

Działanie szyfciarek gazowych opiera się na wykorzystaniu w urządzeniu zbiorniczka, który jest uwalniany podczas naciśnięcia spustu. Źródłem energii jest gaz propan-butan zmagazynowany w wymiennych pojemnikach. Po zapłonie gazu dochodzi do gwałtownego wydzielania sporej ilości gazów, które na skutek rozprężania wypychają na zewnątrz sztyfty z ogromną siłą. Sztyfciarka to urządzenie mobilne. Zawiera zintegrowany akumulator, który ułatwia wykonywanie prac budowlanych bez potrzeby użycia sprężarki. Bezprzewodowe sztyfciarki gazowe zostały specjalnie dopracowane pod kątem lekkości i stabilności.

Szybkie, elastyczne mocowanie

Sztyfciarki gazowe wykorzystują typowe sztyfty o średnicach: 0,6 mm, 1,2 mm i 1,6 mm oraz o długościach 32 mm, 38mm, 45mm, 50 mm lub 63 mm,  które dostępne są w sklepie Jedmar. Sztyfty do sztyfciarek gazowych oferujemy w zestawie z nabojami gazowymi niemieckiej firmy OK. Naboje zawierają olej syntetyczny, gwarantują wysoką wydajność.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram