Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G

clockclock

Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G to rozwiązanie, które pozwoli w szybki i prosty sposób przybijać elementy wykończeniowe czy listwy przyścienne. Pozwala na efektywny działanie, bez konieczności wykorzystania kompresora. Posiada regulacje głębokości wbicia, hak na pasek oraz antypoślizgową rączkę dla lepszej kontroli ruchów. 

1 949,00 zł brutto
1 584,55 zł netto

Najniższa cena produktu 1 949,00 zł z dnia 01.12.2023

Ostatnie sztuki w magazynie

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G to sprzęt, który bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku wszelkiego rodzaju prac remontowo-wykończeniowych. Świetnie sprawdza się przy konieczności dyskretnego wbicia i konieczności przybijania elementów wykończeniowych, takich jak listwy przyścienne. Jest to narzędzie lekkie, poręczne i bardzo wygodne w użyciu, które nie wymaga zastosowania kompresora.

Charakterystyka – sztyfciarka gazowa TJEP VF GAS

Do cech charakterystycznych sprzętu zaliczymy przede wszystkim szereg udogodnień, które sprawiają, że wykorzystanie sztyfciarki jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Posiada ona między innymi regulacje głębokości wbicia i specjalny hak na pasek, a także antypoślizgową rączkę, które pozwalają zachować wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygody, w trakcie pracy. Sztyfciarka gazowa TJEP VF GAS 3G jest gwarancją najwyższej jakości pracy i sprawnej realizacji kolejnych działań. Sprawdza się bardzo dobrze w przypadku gwoździ wykończeniowych, o długości 32 – 63 mm i średnicy 1,6 mm. W zestawie walizka, 2 baterie i zasilacz. sztyfciarka gazowa tjep vf gas 2g

Dodatkowe informacje

kąt
20°
średnica gwoździ
1.6 mm
waga
2.22 kg
zastosowanie
Przybijanie elementów wykończeniowych, listew przyściennych
wymiary
332 × 86 × 275 mm
długość gwoździ
32 - 63 mm
Komentarze (0)