Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A

clockclock

Przecinarka to narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych, pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu. Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A to urządzenie zasilane sieciowo, do zestawy dodajemy dodatkowo tarczę. Umożliwia również gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.

11 250,00 zł brutto
9 146,34 zł netto

Najniższa cena produktu 11 250,00 zł z dnia 01.12.2023

Ostatnie sztuki w magazynie

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

ZADZWOŃ ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ :)   Jeśli nadzorujesz lub realizujesz prace budowlane i wszelkie inne, gdzie istnieje potrzeba przecinania prętów, oraz jeśli chcesz odmienić oblicze pracy i podnieść jej efektywność, wydajność i komfort, przy jednoczesnym skróceniu czasu trwania, to ta oferta jest dla Ciebie.

Sprawność i szybkość działania – przecinarka prętów zbrojeniowych Tjep C16A

Prezentujemy przecinarkę prętów zbrojeniowych skandynawskiego producenta Tjep, model C16A. Narzędzie to ma charakter nożyc z napędem akumulatorowym. Na w pełni naładowanej baterii wykonać można ok. 125-150 cięć o sile po 10 ton każde. Moc silnika wynosi 18V/4 Ah. Przecinarka pozwala na sprawne i szybkie (bo w zaledwie 1-3 sekund) cięcie prętów o grubości do 16 mm. Na efektywność cięcia wpływa śrubowa głowica tnąca,a dodatkowa rączka ułatwia stabilne, pewne trzymanie narzędzia. Sporym plusem może okazać się też stosunkowo niewielka waga sprzętu – jest on nieco lżejszy choćby od swego odpowiednika z zasilaniem elektro-hydraulicznym, czyli modelu Tjep C16. W obu przypadkach mowa o sprzęcie dla profesjonalistów, choć wynika to bardziej z charakteru pracy, a nie np. ze stopnia trudności w obsłudze. Sprzęty marki Tjep wyróżniają się bowiem nie tylko dobrym stosunkiem jakości do ceny, ale też pewną ergonomią narzędzi i prostotą – w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Polecana przez praktyków – przecinarka prętów zbrojeniowych Tjep C16A

Przecinarka do prętów zbrojeniowych Tjep doskonale sprawdzi się w pracy na budowach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie, dokładne, efektywne i ekonomiczne przecinanie prętów. Jest to sprzęt posiadający świetne opinie wśród praktyków. Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A

Dodatkowe informacje

waga
8,6 kg
zastosowanie
do prętów zbrojeniowych
wymiary
490 x 395 x 135 mm
Grubość przecinanych prętów:
16 mm
Siła cięcia:
10 t.
Moc silnika:
18V / 4 Ah
Komentarze (0)