Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Przewody Spiralne

Przewody spiralne

Pneumatyczne przewody spiralne stanowią podstawową część armatury do urządzeń zasilanych sprężonym powietrzem, lub takich, które posiadają jedynie elementy pneumatyczne. Przewody spiralne cieszą się popularnością ze względu na swoją niezawodność, wytrzymałość i komfort użytkowania.

Przewody spiralne – trwałość i elastyczność

Dostępne w naszym sklepie przewody spiralne wykonane są z poliuretanu. Materiał i najwyższa jakość wykonania przekłada się na wyjątkową wytrzymałość (mechaniczną, chemiczną i na warunki atmosferyczne), trwałość i elastyczność. Węże spiralne odporne są na stałe zniekształcenia, czy deformacje. Ponadto nie plączą się i nie łamią. Komfort użytkowania tego typu sprzętu jest kolejnym, niepodważalnym jego walorem. 

Optymalna armatura pneumatyczna – wygodna i niezawodna praca

Dzięki swojej jakości, dostępne w naszym sklepie przewody spiralne, sprawdzają się świetnie jako podstawowe akcesorium narzędzi zasilanych pneumatycznie. 

 Współpracują bezproblemowo z narzędziami typu gwoździarka, zszywacz, sztyfciarka, przecinarka, wiązarka i z wieloma innymi – zasilanymi pneumatycznie. Węże posiadają już odpowiednie końcówki, co oznacza, że są gotowe do pracy od razu po zakupie.

Przewody spiralne – najważniejsze parametry 

Oferujemy pneumatyczne przewody spiralne, wykonane z poliuretanu, w różnych długościach do wyboru: 5 m, 10 m oraz 15 m, a o grubości 8/14 mm. Maksymalne ciśnienie robocze nie powinno przekraczać 12 barów.

Jeśli nie wiesz który przedmiot najlepiej sprawdzi się u Ciebie – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dokonać dobrego wyboru!

Przewody spiralne

Wyświetlanie jednego wyniku

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram