Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Przewody Proste

Przewody proste

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Przewody proste

Podstawowym akcesorium do urządzeń z napędem pneumatycznym (oraz do maszyn, które posiadają choćby jeden taki element) są węże, czyli przewody doprowadzające sprężone powietrze do różnych elementów układu pneumatycznego. Najogólniej można by podzielić przewody pneumatyczne na proste oraz spiralne.

W naszym sklepie dostępne są oba rodzaje przewodów pneumatycznych, zarówno proste, jak i spiralne.

Przewody proste – zastosowanie 

Węże proste znajdują szerokie zastosowanie przy każdym urządzeniu pneumatycznym. Doprowadzają sprężone powietrze do poszczególnych części układów pneumatycznych, umożliwiając ich działanie. Przewody są konieczne do pracy z wszelkimi narzędziami o napędzie pneumatycznym, takimi jak gwoździarki, sztyfciarki, zszywacze, wiązarki, przecinarki i wiele innych. Na niezawodność i żywotność przewodów wpływa jakość ich wykonania. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie węże o najwyższej jakości, które są kompatybilne z większością narzędzi pneumatycznych, również dostępnych w naszej ofercie.

Przewody proste – właściwości i parametry

Przewody proste dostępne w naszym sklepie wykonane są z poliuretanu. Odznaczają się odpornością mechaniczną, długą żywotnością, elastycznością, lekkością i niezawodnością.

Nasze przewody proste stanowią produkty kompletne, posiadają już odpowiednie końcówki. Oferujemy przewody w trzech długościach do wyboru: 10 m, 20 m oraz 30 m. Ich grubość wynosi 12/8 mm.

Ciśnienie robocze przy użyciu przewodów nie powinno przekraczać 12 barów.

Jaki przewód wybrać?

Jeśli nie jesteś pewien jaki przewód do swojego urządzenia wybrać, lub wahasz się co do optymalnej długości węża – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą wybrać najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram