Naboje gazowe Tjep Green 12sztuk

clockclock

Naboje gazowe Tjep Green 12 szt pochodzą od producenta sprzętu budowlanego, który w rodzimej Skandynawii wiedzie prym. Mowa tu oczywiście o firmie Tjep. Jej naboje z serii Green , pasują do gwoździarki Tjep GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY. Oba sprzęty obsługują łączniki do 100 mm.

428,04 zł brutto
348,00 zł netto

Najniższa cena produktu 428,04 zł z dnia 14.07.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Markowe naboje gazowe Tjep Green pochodzą od producenta sprzętu budowlanego, który w rodzimej Skandynawii wiedzie prym. Mowa tu oczywiście o firmie Tjep. Jej naboje z serii Green , pasują do gwoździarki Tjep GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY. Oba sprzęty obsługują łączniki do 100 mm.

Naboje Green 12 szt – dwunastokrotna gwarancja sukcesu!

Oryginalne naboje dają gwarancję kompatybilności. Dzięki właściwościom gazu, gwoździarka regularnie smarowana, co dobrze wpływa na jej żywotność. Innymi słowy - stosując oryginalne naboje, nie trzeba martwić się o kondycję swojej gwoździarki. Tjep gwarantuje niezawodność swoich produktów, a tym nabojów gazowych Green. Gwoździarki są sprzętem, po zetknięciu z którym nie chce się wracać do manualnego wbijania gwoździ. A gwoździarki zasilane gazem są dodatkowo zupełnie mobilne. Doskonale nadają się do pracy w miejscach mało dostępnych, lub takich gdzie podpięcie do prądu byłoby problematyczne albo całkiem niemożliwe. Niezależnie od tego, czy działasz sam, czy prowadzisz małą czy wielką firmę – narzędzia takie jak gwoździarka gazowa odmieniają oblicze pracy, zaoszczędzając czas, wysiłek i pieniądze. Gwoździarki z powodzeniem wykorzystuje się w branży budowlanej, w dekarstwie, stolarstwie, ciesielstwie i wielu innych dziedzinach działalności. Oferowane naboje Green pakowane są po 12 sztuk. Posiadają długi okres trwałości. gwozdziarka gazowa tjep grf 3g

Dodatkowe informacje

długość gwoździ
100 mm
Komentarze (0)