Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe Tjep Green 12sztuk

Naboje gazowe Tjep Green 12 szt pochodzą od producenta sprzętu budowlanego, który w rodzimej Skandynawii wiedzie prym. Mowa tu oczywiście o firmie Tjep. Jej naboje z serii Green , pasują do gwoździarki Tjep GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY. Oba sprzęty obsługują łączniki do 100 mm.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

369,00  ( 300,00  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Markowe naboje gazowe Tjep Green pochodzą od producenta sprzętu budowlanego, który w rodzimej Skandynawii wiedzie prym. Mowa tu oczywiście o firmie Tjep. Jej naboje z serii Green , pasują do gwoździarki Tjep GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY. Oba sprzęty obsługują łączniki do 100 mm.

Naboje Green 12 szt – dwunastokrotna gwarancja sukcesu!

Oryginalne naboje dają gwarancję kompatybilności. Dzięki właściwościom gazu, gwoździarka regularnie smarowana, co dobrze wpływa na jej żywotność. Innymi słowy - stosując oryginalne naboje, nie trzeba martwić się o kondycję swojej gwoździarki. Tjep gwarantuje niezawodność swoich produktów, a tym nabojów gazowych Green.

Gwoździarki są sprzętem, po zetknięciu z którym nie chce się wracać do manualnego wbijania gwoździ. A gwoździarki zasilane gazem są dodatkowo zupełnie mobilne. Doskonale nadają się do pracy w miejscach mało dostępnych, lub takich gdzie podpięcie do prądu byłoby problematyczne albo całkiem niemożliwe. Niezależnie od tego, czy działasz sam, czy prowadzisz małą czy wielką firmę – narzędzia takie jak gwoździarka gazowa odmieniają oblicze pracy, zaoszczędzając czas, wysiłek i pieniądze. Gwoździarki z powodzeniem wykorzystuje się w branży budowlanej, w dekarstwie, stolarstwie, ciesielstwie i wielu innych dziedzinach działalności.

Oferowane naboje Green pakowane są po 12 sztuk. Posiadają długi okres trwałości.

gwozdziarka gazowa tjep grf 3g

Informacje dodatkowe

Długość gwoździ:

100 mm

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe Tjep Green 12sztuk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram