Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe Paslode IM100ci

Gaz do gwoździarki Parslode IM90ci/IM100ci zapewnia wysoką moc wbijania i łatwość stosowania. Stosuj odpowiednie naboje i nie martw się o niezawodność. Dobrze dobrany gaz to niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

119,00  ( 96,75  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gaz do gwoździarki Paslode IM90ci / IM100ci CHIP dostępny jest w pojedynczych nabojach gazowych. Dedykowany do gwoździarek Paslode IM90i / IM100i z CHIPEM, którymi można wbijać gwoździe łączone papierem pod kątem 34 stopni odpowiednio o długościach - do 90 mm i 100 mm. Naboje te pasują także do gwoździarek IM90i oraz IM100i, zapewniając tym samym większą uniwersalność i elastyczność stosowania.

Odmień oblicze swojej pracy!

Gaz do gwoździarek zapewnia ich bezproblemową pracę z jednoczesnym dbaniem o sprzęt, poprzez jego równoczesne smarowanie. Gaz do gwoździarki Paslode IM90ci / IM100ci zapewnia wysoką moc wbijania i łatwość stosowania. Stosuj odpowiednie naboje i nie martw się o niezawodność. Dobrze dobrany gaz to niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki. Nabój do gwoździarek PASLODE IM90ci / IM100ci CHIP, posiada długi okres trwałości. Gwoździarki na gaz pozwalają na niezależność od stałych źródeł zasilania i elastyczność prowadzenia prac. Narzędzia do gwoździ łączonych papierem pod kątem 34 stopni są stosowane w budownictwie, przy budowie domów drewnianych, konstrukcji płytowo-szkieletowych, przy pracach stolarskich, dekarskich i ciesielskich, przy tworzeniu konstrukcji ogrodowych, przy pracach wykończeniowych, łączeniu materiałów drewnianych i drewnopodobnych. Gwoździarki gazowe umożliwiają łączenie elementów nawet w trudno dostępnych miejscach.

Jeśli nie wiesz jaką gwoździarkę kupić, jakie pasują do niej gwoździe i gazy, skontaktuj się z nami. Chętnie służymy radą.

Gwoździarka PASLODE IM90ci / IM100ci

Informacje dodatkowe

Długość gwoździ:

90 mm, 100 mm

Zasilanie:

gazowe

Typ:

PASLODE IM90i, IM100i

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe Paslode IM100ci”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram