Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe OK IM350

Naboje gazowe OK IM350 to produkty najlepszej jakości, pochodzące od zaufanego, renomowanego producenta OK. Zawiera dodatek syntetycznego oleju, którego zadaniem jest ochrona sprzętu w trakcie jego pracy, co skutkuje znacznym wydłużeniem żywotności urządzenia. Oferujemy jedynie to, co sami sprawdziliśmy i za co poręczamy. Jakość materiałów przekłada się na jakość i komfort pracy, a te kolei na pełną satysfakcję.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

36,00  ( 29,27  netto )

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Naboje gazowe OK IM350 zawierają dodatek syntetycznego oleju, którego zadaniem jest ochrona sprzętu w trakcie jego pracy, co skutkuje znacznym wydłużeniem żywotności urządzenia. Każdy, kto tylko zajmuje się dekarstwem, ciesielstwem, czy stolarstwem, zdaje sobie sprawę z użyteczności i wszechstronności urządzenia, jakim bez wątpienia jest gwoździarka. Sprzęt tego typu zasilany gazem odznacza się przede wszystkim swobodną mobilnością. Może znacznie przyspieszyć i ułatwić pracę. To dlatego gwoździarki gazowe cieszą się stale rosnącą popularnością, tak wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Z tym urządzeniem oblicze komfortu pracy zmienia się diametralnie.

Naboje gazowe OK IM350 – oferujemy to, co najlepsze

Dostępne tutaj naboje gazowe OK IM350 mają pojemność 80 ml. Pasują do gwoździarek takich jak Paslode IM350, Hitachi NC40G i NR90GC, Makita GN900, Bea D90S, Senco GT90, Rawl WW90, Max, B.pro oraz do modeli firmy Stanley Bostitch: GF28WW, GF33PT oraz GCN40T.

Poszukujesz innych objętości, rodzajów gazu, a może nawet jesteś na kupnie gwoździarki lub innych urządzeń? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W razie pytań zapraszamy również do kontaktu.

Gwoździarka Stanley Bostitch GCN40T

Informacje dodatkowe

Pojemność:

80ml

Typ:

PASLODE IM350, STANLEY BOSTITCH GF28WW, GF33PT, GCN40T, HITACHI NC40G, NR90GC, MAKITA GN900, BEA D90S, SENCO GT90, RAWL WW90, MAX, B. PRO

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe OK IM350”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram