Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe OK do IM90i

Naboje gazowe IM90i to gaz marki OK zapewnia wysoką moc wbijania i łatwość stosowania. Stosuj odpowiednie naboje i nie martw się o niezawodność. Dobrze dobrany gaz to niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

39,99  ( 32,51  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Naboje gazowe IM90i to gaz marki OK do gwoździarki Paslode IM90i / IM100i. Nabój posiada 80 ml pojemności i może być nabywany pojedynczo, bez kompletowania z gwoździami, czy innym sprzętem. Naboje firmy OK zawierają dodatek oleju syntetycznego, chroniącego maszynę, co znacznie przedłuża jej żywotność.

 

Odmień oblicze swojej pracy!

W naszym asortymencie znajdują się pojedyncze naboje gazowe do gwoździarek Paslode IM90i / IM100i. Tymi gwoździarkami można wbijać gwoździe łączone szeregowo papierem pod kątem 34 stopni. To niezbędnik dla każdego, kto zajmuje się pracą z drewnem (zarówno dla cieśli, czy stolarzy jak i dekarzy). Gazowe gwoździarki znacznie ułatwiają pracę. Zapewniają niezależność od źródeł zasilania i mobilność przy prowadzeniu prac. Gwoździarki do gwoździ łączonych papierem pod kątem 34 stopni znajdują zastosowanie przy budowie konstrukcji szkieletowych, przy pracach stolarskich, dekarskich i ciesielskich, w terenie i w pomieszczeniach, przy pracach wykończeniowych, łączeniu różnych materiałów drewnianych i drewnopodobnych. Gwoździarki gazowe to elastyczność prowadzenia prac i dostęp do trudno dostępnych miejsc przy łączeniu elementów.

Odpowiednio dobrany gaz zapewnia niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki.

Naboje gazowe IM90i nie pasują do gwoździarek z chipem IM90ci oraz IM100ci. Naboje do tych urządzeń znajdziesz na innej naszej aukcji.

Produkty posiadają długą datę przydatności.

 

Informacje dodatkowe

Zasilanie:

gazowe

Typ:

PASLODE IM90i, IM100i

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe OK do IM90i”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram