Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe Tjep Purple 12 szt

Naboje gazowe Tjep Purple 12 sztuk dedykowane są do gwoździarek Tjep GRF 34/100 Gas 3G Excelent. Wyróżnia je fakt, że umożliwiają pracę, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. Podczas gdy większość dostępnych na rynku gazów przeznaczona jest do działania w temperaturze powyżej zera Gaz Tjep Purple pozwala na pracę w temperaturach poniżej zera – i to aż do 15 stopni mrozu.

 

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

479,00  ( 389,43  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Naboje gazowe Excelent 12 szt. to oferta dla tych, którzy zdążyli się już przekonać o jakości i komforcie pracy z nabojami gazowymi marki Tjep. Ten skandynawski producent sprzętów, stawia na ergonomię, łatwość w obsłudze i eksploatacji swoich produktów i niezwykłą staranność i jakość ich wykonania. A wszystko to w stosunkowo niskiej cenie. Niewiarygodne? A jednak! Na rodzimym terenie firma pozostaje bezkonkurencyjna, podbijając inne kraje, nie tylko w Europie.

Naboje gazowe Excelent 12 sztuk – profesjonalne rozwiązanie

Naboje gazowe Excelent 12 szt (seria Purple) jest propozycją dla profesjonalistów, choćby ze względu na ilość nabojów w opakowaniu. Przy pomocy jednego z nich można wbić ok. 1000 gwoździ, co daje prosty rachunek – dzięki tej ofercie wbijesz 12000 łączników! Ten markowy gaz firmy Tjep pasuje do gwoździarek gazowych, które obsługują gwoździe o długości do 100 mm, takich jak Tjep GRF 34/100 Excelent Gas 3G.

Naboje Gaz Purple

 

Niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach – Naboje gazowe Excelent 12 szt

Naboje gazowe Excelent 12 szt wyróżnia fakt, że umożliwia on kontynuację pracy, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. Podczas gdy większość dostępnych na rynku gazów przeznaczona jest do działania w temperaturze powyżej zera, Excellent Purple pozwala na pracę w temperaturach poniżej zera – i to aż do 15 stopni mrozu. Mało tego – nawet w tak ekstremalnych warunkach zachowuje najwyższą moc wbicia gwoździa.

W tej opcji zakupu proponujemy 12 sztuk nabojów z gazem Excelent Purple. Produkty są nowe, posiadają długi okres przydatności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dostępne są w niej inne rodzaje nabojów gazowych. W razie wątpliwości co do doboru osprzętu – zalecamy kontakt z nami.

 

Informacje dodatkowe

Zasilanie:

gazowe

Typ:

TJEP GRF 34/100 EXCELLENT GAS 3G

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe Tjep Purple 12 szt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram