Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Naboje gazowe Bostitch

Naboje gazowe Bostitch podczas ich eksploatacji, dbają o gwoździarkę poprzez funkcję smarowania narzędzia. Zapewnia to długie i komfortowe użytkowanie sprzętu. Atrakcyjne ceny i sprzęt najwyższej jakości od wiodących producentów oferowane tylko w naszym sklepie.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

32,00  ( 26,02  netto )

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Naboje gazowe Bostitch zapewniają bezproblemową pracę, dzięki swoim właściwościom. Produkty sygnowane marką Bostitch kojarzone z najwyższą jakością od wielu lat.

Gwoździarki gazowe - uniwersalność, prostota w użytkowaniu

Gwoździarki gazowe to najbardziej mobilny sprzęt do łączenia. Znajdują zastosowanie w miejscach trudno dostępnych, na przykład na wysokości, lub w miejscach, gdzie nie ma możliwości podpięcia długich przewodów, albo gdzie dostępu do prądu nie ma wcale. Gwoździarki zasilane gazem mieszczącym się w naboju. Jeden nabój pozwala na przybicie około 1000 gwoździ, choć jest to zależne od temperatury panującej wokół. Charakterystyczna dla tego typu sprzętu jest też długość używanych gwoździ, wynosząca maksymalnie 100 mm. Łączniki spojone są zwykle papierem, co zwiększa komfort pracy, minimalizuje możliwość uszkodzeń łączonych elementów oraz nie generuje odpadów. Ten rodzaj gwoździarek polecany jest dla profesjonalistów, choć jest też popularny wśród hobbystów. Naboje gazowe Bostitch podczas ich eksploatacji, dbają o gwoździarkę poprzez funkcję smarowania narzędzia. Zapewnia to długie i komfortowe użytkowanie sprzętu.

Naboje gazowe Bostitch pasują do takich urządzeń jak Paslode IM350 oraz IM350+, Senco SGT90, B.pro NR90 HANS, Bostitch GF9033-E, Max GSN90CH oraz GS690, Rawl WW90CH, Makita GN900, Tjep GRF34/90 GAS 2G/3G, Yato YT-0927, Bosch MGSN90-34DK, i innych, kompatybilnych.

W razie wątpliwości przy wyborze odpowiedniego osprzętu i pytań dotyczących urządzeń, ich użytkowania i materiałów eksploatacyjnych, zapraszamy do kontaktu! Razem wybierzemy najlepiej.

 

Gwoździarka pneumatyczna Bosch GSN 90-34 DK

Informacje dodatkowe

Zasilanie:

gazowe

Waga:

40g

Pojemność:

80ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naboje gazowe Bostitch”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram