Ładowarka wiązarka Ultra Grip

clockclock
Ładowarka baterii do wiązarek TJEP ULTRA GRIP pasuje do baterii stosowanych w wiązarkach firmy TJEP: TJEP ULTRA GRIP 25, TJEP ULTRA GRIP 40 oraz TJEP ULTRA GRIP 58.
679,00 zł brutto
552,03 zł netto

Najniższa cena produktu 679,00 zł z dnia 16.06.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

W naszym asortymencie posiadamy zarówno pojedyncze sprzęty, jak i narzędzia w zestawach z potrzebnym do nich osprzętem. Nasza oferta jest na bieżąco uzupełniana również o elementy, takie jak baterie oraz ładowarki. Właśnie tego typu akcesorium przedstawiamy poniżej.

Ładowarka baterii do wiązarek Tjep UG – aby moc była z Tobą

Ładowarka baterii do wiązarek TJEP ULTRA GRIP. Pasuje do baterii stosowanych w wiązarkach firmy TJEP: TJEP ULTRA GRIP 25, TJEP ULTRA GRIP 40 oraz TJEP ULTRA GRIP 58. Potrzeba zakupu ładowarki do baterii narzędzia może wynikać z różnych powodów. Nie zawsze wiąże się z uszkodzeniem poprzedniego zasilacza – czasem po prostu wygodniej mieć więcej niż jedną ładowarkę – może to ułatwić pracę, szczególnie, gdy narzędzie jest często przenoszone.

Ładowarka wiązarka UG – czyli Ultra Grip

Modele „Ultra Grip” wiązarek marki Tjep reprezentują trzecią ich generację. Stanowią   ulepszoną wersję serii XP tego producenta. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń opracowano narzędzia jeszcze bardziej wydajne, ekonomiczne i szybsze, ustanawiając nowe standardy w jakości wiązania mechanicznego. Wiązarki serii Ultra Grip zasilane są bateriami litowo-jonowymi. Na naładowanej baterii można wykonać nawet do 5000 wiązań. ŁADOWARKA DO WIĄZARKI TJEP ULTRA GRIP Kod produktu ULTRA GRIP Zobacz inne elementy związane z działaniem narzędzi w naszej ofercie i dobierz najlepsze do Twoich potrzeb akcesoria.
Komentarze (0)