Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Ładowarka wiązarka UG

Ładowarka baterii do wiązarek TJEP ULTRA GRIP pasuje do baterii stosowanych w wiązarkach firmy TJEP: TJEP ULTRA GRIP 25, TJEP ULTRA GRIP 40 oraz TJEP ULTRA GRIP 58.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

698,00  ( 567,48  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

W naszym asortymencie posiadamy zarówno pojedyncze sprzęty, jak i narzędzia w zestawach z potrzebnym do nich osprzętem. Nasza oferta jest na bieżąco uzupełniana również o elementy, takie jak baterie oraz ładowarki. Właśnie tego typu akcesorium przedstawiamy poniżej.

Ładowarka baterii do wiązarek Tjep UG – aby moc była z Tobą

Ładowarka baterii do wiązarek TJEP ULTRA GRIP. Pasuje do baterii stosowanych w wiązarkach firmy TJEP: TJEP ULTRA GRIP 25, TJEP ULTRA GRIP 40 oraz TJEP ULTRA GRIP 58.

Potrzeba zakupu ładowarki do baterii narzędzia może wynikać z różnych powodów. Nie zawsze wiąże się z uszkodzeniem poprzedniego zasilacza – czasem po prostu wygodniej mieć więcej niż jedną ładowarkę – może to ułatwić pracę, szczególnie, gdy narzędzie jest często przenoszone.

Ładowarka wiązarka UG – czyli Ultra Grip

Modele „Ultra Grip” wiązarek marki Tjep reprezentują trzecią ich generację. Stanowią   ulepszoną wersję serii XP tego producenta. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń opracowano narzędzia jeszcze bardziej wydajne, ekonomiczne i szybsze, ustanawiając nowe standardy w jakości wiązania mechanicznego. Wiązarki serii Ultra Grip zasilane są bateriami litowo-jonowymi. Na naładowanej baterii można wykonać nawet do 5000 wiązań.

ŁADOWARKA DO WIĄZARKI TJEP ULTRA GRIP Kod produktu ULTRA GRIP

Zobacz inne elementy związane z działaniem narzędzi w naszej ofercie i dobierz najlepsze do Twoich potrzeb akcesoria.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ładowarka wiązarka UG”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram